Міліціонери з Рівненщини здали кров для військових

18 листопада з ініціативи начальника райвідділу Сергія Родзіна провели благодійну акцію "Кров для військових АТО", під час якої місцеві міліціонери здали кров для постраждалих у бойових діях.

– Щороку ми з колегами здаємо кров для тих, хто потребує допомоги, – зазначив заступник начальника Дубровицького РВ УМВС Володимир Коркош. – До пункту здачі крові у місцеву лікарню прийшли понад 20 міліціонерів, щоб врятувати життя наших захисників.

Керівник підрозділу Сергій Родзін та його заступники Володимир Коркош і Олег Сидоришин власним прикладом показали, як кожна людина може допомогти врятувати життя. Разом з ними донорами стали ще 17 працівників правоохоронних органів, які здали загалом понад сім літрів крові.

– За покликом душі я запропонував долучитися до моїх добрих намірів співробітників райвідділу, – зазначив начальник Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області підполковник міліції Сергій Родзін. – В особливо важких випадках ціною життя може стати кожна краплина донорської крові.

Побачивши відразу таку кількість людей у формі медики, безумовно, були здивовані та приємно вражені, дякували правоохоронцям за людяність та розуміння чужих страждань.

Правоохоронці кажуть, що нічого особливого у їх вчинку не було. Допомога тим, хто її потребує, є ознакою людяного суспільства, частиною якого є кожен громадянин нашої держави. Співробітники Дубровицького районного відділу міліції сподіваються, що їхній вчинок стане у нагоді потребуючим пораненим під час виконання бойових дій в зоні антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.