Завтра рівненські зоозахисники мітингуватимуть біля відділення міліції

Рівняни обурені бездіяльністю міліції по відношенню до розслідування справ зі злочинами проти безпритульних тварин. Тому у соціальних мережах зоозахисники закликають рівнян прийти на мітинг 21 листопада об 11:30 до обласного відділу міліції.

"Холод, голод, людська байдужість та жорстокість, побої, отруєння… Кожен день, як випробовування та гра на виживання… Ось – жорстока реальність життя на вулиці беззахисних тваринок. Нещодавно жорстоко задушили собачку-інваліда Машеньку, потім нескінченна травля… а тепер ще й спалені цуценята! Довго ще таке має тривати? Всі небайдужі, хто проти жорстокого поводження з тваринами, – приходьте в п'ятницю, 21 листопада об 11:30, на мітинг, який відбудеться під стінами міліції. Адже правоохоронці нічого не роблять і просто закривають очі, і розводять руками. Хоча всі за те, що жорстокість повинна бути покарана. Сьогодні злочинець знущається над тваринами, а завтра опиниться в небезпеці життя дитини! Чекаємо на всіх, хто любить і шкодує тварин, хто за гуманність і людяність, біля відділу УМВС Рівненської обл. у цю п'ятницю, 21 листопада об 11:30 по вул. Хвильового, 2 (по Пушкіна за "Зіркою" – повернути направо через ворота).

Нехай бачать, що людей їхня бездіяльність і безвідповідальність обурює, нехай бачать, що люди мають гідність і не хочуть жити поряд з нелюдами!" – такі повідомлення надсилають у соціальних мережах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.