У міграційній службі Рівненщини троє біженців отримали українське громадянство

18 листопада в УДМС України в Рівненській області троє осіб зі статусом біженця отримали громадянство України.

В міграційній службі області така подія відбулась вперше. Ще у 2013 році громадянин Афганістану та двоє громадян Азербайджану звернулися до територіального підрозділу з клопотанням про прийняття до громадянства. Оскільки іноземці на законних підставах протягом трьох років безперервно проживали на території України, то, як наслідок, отримали можливість стати громадянами України.

10 жовтня 2014 року їх прийнято до громадянства України відповідно до Указу Президента. В територіальних підрозділах за місцем реєстрації протягом місяця вони документуються паспортами громадянина України і стануть повноцінними громадянами українського суспільства.

З початку 2014 року із заявою про оформлення набуття та прийняття до громадянства України в міграційну службу Рівненщини вже звернулося 127 іноземців. З них – 45 громадян Російської Федерації. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість звернень до територіального підрозділу УДМС значно зросла. Все частіше звертаються громадяни Російської Федерації, які повертаються на Україну з метою збереження родинних зв'язків.

Про це повідомляє УДМС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.