Засудженим на Рівненщині намагались передати наркотики в капцях

Незважаючи на звернення до громадян та застереження, що спроба доставки заборонених предметів на територію установ виконання покарань несе за собою кримінальну та адміністративну відповідальність, посилки з умістом заборонених предметів продовжують надходити до установ виконання покарань Рівненщини.

Так, чергова спроба передачі заборонених предметів була зафіксована в Городищенській випраній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96).

При огляді посилки, яка надійшла для засудженого В., працівниками установи було виявлено та вилучено три поліетиленових згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Посилка надійшла від жительки Одеської області.

– В посилці, що надійшла для засудженого, працівники установи вилучили три поліетиленових згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження, які були приховані всередині кімнатних капців, – розповідає начальник Городищенської виправної колонії (№96) Юрій Луцук.

Про дану подію було повідомлено працівників Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області. Речовину направлено на експертизу.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.