У Рівному стартує проект "Майстерня мобільних волонтерів"

Рівненська міська молодіжна громадська організація "Центр стажування та волонтеріату" оголошує набір для участі в проекті "Майстерня мобільних волонтерів". Реалізація даного проекту відбувається за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

До участі в проекті запрошуються студентська молодь, громадські активісти та всі бажаючі, для кого є цікавою тема волонтерства.

Тренінг відбудеться о 10:00 22 листопада 2014 року в приміщенні НУВГП (1-й корпус) за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 11, конференц-зала.

До участі в проекті потрібно до 18:00 21 листопада 2014 року заповнити он-лайн анкету за цим посиланням. Мета проекту полягає у підвищенні громадської активності в місті через популяризацію волонтерського руху.

Під час заходу учасникам тренінгу про різні форми волонтерського руху, кращі практики проведення волонтерських акцій в міста та області, про можливість стати волонтером за кордоном, як правильно організувати акції, поширювати інформацію про захід у ЗМІ, мобілізовувати людей через соціальні мережі розкажуть Юрій Дюг (Допомога армії – Рівне), Святослав Клічук ("Захистимо Рівне"), Микола Орлов (Аналітичний центр розвитку міста "ЗЕОН"), Тимур Тимченко ("Яскраво"), Андрій Токарський (Громадянська мережа "ОПОРА"), Маргарита Горло-Беседюк (Асоціація інформації та розвитку), Мар'яна Рева (БФ "Скарбниця Надії"), Олександр Мельничук (ERVE.ua).

За додатковою інформацію звертайтеся:

Анатолій Бондарчук, тел.: (096)-918-74-08.
Сергій Сабо, тел.: (068)-662-18-32.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.