Рівняни вимагали публічного суду над вбивцями собак

Сьогодні, 21 листопада, зоозахисники провели мітинг під стінами міліції з вимогою знайти та покарати винних у жорстоких вбивствах бездомних тварин.

– В інтернеті є сайт, який зареєстрований у Санкт-Петербурзі, на цьому сайті спілкуються догхантери, вони дають поради, як вбивати тварин. На цьому сайті активно спілкуються декілька рівнян та навіть виставляють фото майбутніх жертв. В Європі таких людей називають соціопатами. Вони отримують задоволення від таких знущань над тваринами, і це є велика небезпека. Вже відомі випадки, коли такі особи, які знущалися над тваринами, потім починали знущатись з людей. Ми підозрюємо, що у Рівному є три або чотири догхантера, і приблизно двоє – у Здолбунові, – розповіла заступник голови ГО "Зоозахист Рівне" Алла Лосік.

Нагадаємо, нещодавно у Рівному спалили живцем десять цуценят.

Громада вимагала провести показовий суд над зловмисниками.

Також активісти принесли папірець, на якому вказали ім'я та прізвище людини, яку вони підозрюють у причетності до жорстоких вбивств. Зоозахисники думають, що це працівниця однієї з аптек Рівного, буцімто вона продає без рецепту препарати, якими труять тварин.

– На даний момент відкрито 14 кримінальних проваджень за 299 статтею. Одне провадження відправлено до суду. Водночас, до Рівненського міського відділу міліції надійшло 46 звернень зі скаргами на бездомних тварин. Є серед них і такі, в яких вказано, що собака просто гавкала на людей. На рахунок спалених цуценят ми приймемо всі міри, щоб якнайшвидше знайти та покарати винних. Якщо у когось із вас буде з'являтися інформація про таких людей, відразу повідомляйте, анонімність гарантуємо, – зазначив начальник Рівненського МВ УМВС Руслан Мельник.

Також зоозахисники сьогодні дізнались, що кримінальне провадження по факту вбивства собаки- інваліда Машки було закрито. У зв'язку з висновками експертизи, яка показала, що собака померла своєю смертю.

Коментарі

а чому рівняни не вимагали публічного суду над вбивцями "Небесної Сотні"? життя бездомних псів для них значить більше ? чому рівняни не вимагали відкрити пункт обігріву для бомжів ? насправді ці типу захисники тварин самі більші нелюди ... це хтось з них і спалив собачат

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.