Директор "Санком-Рівне" спростував інформацію про завищення тарифів підприємства

Директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко спростував інформацію, яка була оприлюднена у ЗМІ щодо завищення тарифів підприємства на вивезення сміття.

Текст спростування інформації без скорочень та доповнень:

"На Вашому сайті була перепублікована новина з недостовірною інформацією про ТзОВ "Санком-Рівне" з сайту "Наші гроші"

Інформація оприлюднена на порталі "НАШІ ГРОШІ" не відповідає дійсності, перекручує фактичні обставини та надає неправдиві відомості. Як наслідок порушуються права та ділова репутація ТзОВ "Санком-Рівне" та директора Святослава Євтушенка.

Згідно оприлюдненої інформації висувається звинувачення ТзОВ "Санком-Рівне", що з червня 2012 року, не попередивши мешканців, товариство здійснило нарахування за вивезення побутових відходів для багатоквартирних будинків по тарифу 6,66 грн. на одну людину в місяць, тоді як цей тариф мав становити 5,36 грн.

При цьому у вказаній статті вказується, що директором ТзОВ "Санком-Рівне" являється позафракційний депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко.

Разом з тим доводимо до Вашого відома наступне. Згідно рішення Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №51 від 26.06.2013 р. було визнано необґрунтованим нарахуванням ТзОВ "Санком-Рівне" плати за вивезення твердих побутових відходів споживачам житлового будинку по вул. Остафова, 26 в м. Рівне з 01 по 12 червня 2012 року та зобов'язанням здійснити відповідні перерахунки за надані послуги по вивезенню твердих побутових відходів.

Таким чином, Вами було подано не достовірну інформацію щодо прийнятого рішення Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №51 від 26.06.2013 р. та обсягу обов'язків ТзОВ "Сакном-Рівне" щодо необхідності здійснити перерахунки вартості послуг на виконання вказаного рішення.

Згідно ст. 201 Цивільного кодексу України ділова репутація є особистим немайновим благом що охороняється цивільним законодавством.

Враховуючи той факт, що Вами було розміщено інформацію, що не відповідає дійсності просимо вжити заходів щодо її спростування та розміщення правдивих відомостей.

Директор ТзОВ "Санком-Рівне" С.І. Євтушенко"

Ключові слова: 

Коментарі

йому просто дуже гроші треба- були на вибори, а коли пролетів- на прожиття

А информацию про необоснованные выставления счетов, причём с надписью "борг" он не хочет опровергнуть? Или не сможет? Ребятки, я не пользовался вашими услугами, но ваши девушки на телефонах (не самого большого ума), считают что я должен это доказать. При этом никаких договоров между нами не заключено, я это не подписывал и не собираюсь. И я должен доказывать, что не получал вашу услугу, которая не является обязательной? Вы в какой реальности живёте? Так, для интереса.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.