У Рівному в річницю двох революцій започаткували Майдан Реформ

22 листопада активісти рівненського Євромайдану зібралися на Майдані Незалежності, щоб згадати, як усе починалося, і озвучити, що слід робити далі.

"Сьогодні на майдані Незалежності ми дали поштовх втіленню Майдану Реформ, запустили в космос проклятущого Путіна. А найголовніше – анонсували наш новий інтерактивний флешмоб "Ми прагнемо змін". Впродовж наступного тижня ми з Andriy Lohaschuk, Віталій Примак запишемо з керівниками громадських організацій, волонтерами, активістами відеозвернення до Президента, уряду та парламенту з вимогою невідкладно проводити реформи. Бо країна потребує змін, ми прагнемо змін!" – зауважив активіст Юрій Дюг.

– Був радий бачити всіх, хто прийшов сьогодні на Майдан Незалежності. Після #Євромайдан час нас розкинув у різні сфери життя Рівного, але місія у нас єдина – робити Рівненщину кращою. Кожний із нас несе за собою зміни. "Ми прагнемо ЗМІН", – зауважив активіст Євромайдану Віталій Примак.

Як усе відбувалося – на відео без коментарів:

Також активісти запустили Путіна у космос.

– Всі знають, що там було далі: кримінальна справа, підтримка журналістів, справа закрита... але це спрацювало! – нагадує один з ініціаторів "запуску" портрета Януковича, депутат Рівнеради Олександр Курсик. – Зараз ми хочемо відправити ще одного покидька вгору.

Як пише Четверта влада", згадуючи події Майдану рівняни показали владі як попередження жовтку картку. До акції долучився голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

– Це попередження владі – як у футболі: жовта картка – попередження, друга жовта картка - видалення з поля, – пояснює суть акції громадський активіст, член партії "Сила людей" Зураб Кантарія. – Пройшло півроку, а вони говорять, говорять, що треба зміни. Пройшов місяць після виборів, а вони говорять і говорять про створення коаліції. Владі потрібно дати попередження, якщо вони дійсно не почнуть проводити зміни, то наступна жовта картка і червона – автоматично, і їх будуть виносити з поля.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.