На "Санком-Рівне" "наїхав" Антимонопольний комітет

Вже майже рік перший в Україні завод із переробки побутових відходів, співзасновником якого є "Санком", не працює через відсутність необхідного законодавства. Нині ж відбувається "наїзд" на підприємство, і створюються усі передумови для його знищення.

Про це повідомив директор "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Адже, за словами Святослава Євтушенка, зараз зупинити діяльність будь-якого підприємства в Україні дуже просто.

– Для цього достатньо або закони трохи змінити, як сталося із сміттєпереробним заводом, або ж просто використати одну з каральних структур, яка влаштує безглузду перевірку. Ми відбиваємось від подібних "наїздів" вже чотири роки. Цього разу ми так само маємо надумані проблеми. Виникли вони ще під час переходу від несправедливої оплати за вивіз сміття по квадратних метрах, як було до 1 червня 2012 року, на нарахування на людину, що запровадило в Рівному підприємство "Санком". Проблема надумана тому, що спеціалісти антимонопольного не розуміють, що таке тариф. А це грошовий вираз вартості кубічного метра, або тони сміття, та аж ніяк не "вартість" однієї людини. Переплутавши, що таке тариф і що таке плата, антимонопольний комітет вирішив, що ми неправомірно нарахували 51 зайву копійку для 14 споживачів, які проживають у будинку за адресою м. Рівне, вул. Остафова, 26, за 12 днів червня 2012 року. Своїми діями, на думку антимонопольного, ми незаконно заволоділи 7 грн 28 коп. Через це наше підприємство оштрафували на 68 тисяч гривень. Проте Рівненський окружний і Житомирський апеляційний адміністративні суди визнали рішення антимонопольного комітету незаконним, чим підтвердили правильність дій нашого підприємства. Відтак, постанова Вищого адміністративного суду від 30 жовтня 2014 року, яка скасувала попередніх два рішення судів, інакше, як черговою спробою "наїзду" на підприємство не назвеш. Варто зазначити, що зазвичай, у випадку якихось протиріч, Вищий адміністративний суд України не приймає постанов, а просто направляє справу на повторний розгляд. Враховуючи спосіб розповсюдження інформації, це ще раз підтверджує факт навмисного тиску на "Санком-Рівне". Тому ми будемо оскаржувати цю постанову в Вищому апеляційному суді, – зазначив Святослав Євтушенко.

Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

Колишній працівник даного відомства, остання посада заступник голови Миколаївського тервідділення. Звільнився у 2011 році.
Тепер по-суті. В системі органів АМКУ весь час точилася боротьба за рейтинг. Рейтинг будувався. та мабуть і зараз будується на кількості розглянутих справ та накладених (сплачених) штрафів. 2 вересня 2011 року тодішній голова Комітету Цушко прямо поставив задачу - поповнювати бюджет. На суди був здіснений тиск і вони майже не скасовували рішень АМКУ. Навіть таких безглуздих, як описане.
Між тим, метою діяльності даного органу є захист конкуренції у підприємницькій діяльності, що прямо визначено статтею 1 Закону про Комітет. Описана справ ніякого відношення до захисту конкуренції не має. А рівненські антимонопольники штрафували підприємство для показників.
Шановні, це жах.

Ще б інших жуліків комунальних поштрафували - тепловиків, жеківців.
заслужили

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.