Спортивні обновки Рівного-2014

Війна війною, криза кризою, а діти народжуються, ростуть, вчаться, ганяють у футбол, займаються у музичних чи спортшколах. Якщо зупинити все те, що робиться для розвитку дітей, яке майбутнє нас чекає? Мабуть, з розумінням цієї ключової істини навіть у нинішній складний воєнно-кризовий період вкладаються зусилля й кошти у розвиток спортивних закладів і спортивних споруд Рівного. У цьому ми змогли переконатися на власні очі, коли кореспондент "впав на хвіст" начальникові міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергієві Шевчуку та разом з ним об'їхав усі ті міські спортивні об'єкти, на яких нині тривають будівельні й ремонтні роботи, де вже з'явились обновки, чи які й загалом є обновками Рівного.

Менші чи більші ремонти, добудови, реконструкції пережили десяток спортивних об'єктів Рівного. Наприклад, у спортзалі ДЮСШ №5 з'вилися нові великі панорамні вікна. Отже, борцям, які тут займаються, стало і світліше, і тепліше. Оновлений стадіон біля ДЮСШ №4 доповнили глядацькі трибуни, для влаштування яких використали природний схил між спорудою школи та стадіоном. Перелік таких новацій досить довгий, а окремі з них можна побачити на цих фото.

IMG_5245

Спортивний комплекс ДЮСШ "Верес" на вулиці Набережній нарешті отримав людські умови для своїх 350 вихованців та їхніх тренерів. У колись чорне, з'їдене грибком приміщення нині приємно зайти: у тренерських кімнатах і роздягалках зробили сучасні ремонти, поставили бойлери, облаштували душі, туалети.

– У нас тепер світло, тепло та охайно, – радіє перемінам тренер В'ячеслав Кобилецький, – треба ще нові меблі в тренерську кімнату та великий телевізор, щоб можна було з дітьми розбирати ігрові моменти.

1-16.indd

Рекордсменом з капіталовкладень у спорт цього року є ДЮСШ №4. У спортзалі цієї школи на вулиці Фабричній відбуваються всі головні в нашому місті поєдинки з ігрових видів спорту. Тут проводять свої домашні матчі баскетбольна команда "Пульсар", міні-футбольний клуб "Кардинал-Рівне" та гандбольний – "Рівне". Звичайно, таке велике навантаження на спортзал далося взнаки – підлога зносилася. А щоб зробити нову, сучасну й витривалу – з дубового паркету – довелося в підвалі під цією підлогою, де розташований тир, збудувати на всю довжину 50-метрового тиру підпірну стіну з кріпленнями для нової, значно важчої за стару підлоги. Зате й тир за одним махом відремонтували. Все це коштувало міському бюджету майже мільйон гривень.

– Підлога – ідеальна. Нема на що нарікати, – не приховує задоволення старший тренер МФК "Рівне" Сергій Піддубний.

IMG_5347

Нове життя вдихнули цього року в старі дворові спортмайданчики на вулицях Набережній та Мельника. Тут нове огородження, нове асфальтне покриття, і буквально вчора на них поставили нові баскетбольні щити.

IMG_5284

Відділення шахів ДЮСШ №1 відкрили цього року на вулиці Корольова. Багато грошей в його опорядження вклали спонсори. А ось обладнання та меблі для обох ігрових залів, тренерських кімнат і допоміжних приміщень повністю оплатив міський бюджет – на це пішло загалом до ста тисяч гривень. Одних лише комплектів шахів придбали для клубу сімдесят. Отже, нині тут є можливість приймати змагання на 60-70 учасників.

IMG_5258

Тепер у роздягальні спортивного комплексу ДЮСШ "Верес" тепло і після тренування можна прийняти душ.

IMG_5290

У ДЮСШ №5 завдяки новим панорамним вікнам стало тепло і світло.

При реконструкції стадіону ДЮСШ №4 використали природний схил для облаштування глядацької трибуни на 150 місць.

Джерело: 7d.rv.ua.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.