Засудженим Рівненщини показали фільм про Євромайдан

Фільм "Євромайдан. Чорновий монтаж" переглянули минулого тижня затримані та ув'язнені особи, а також працівники чотирьох пенітенціарних установ Рівненської області в рамках 11-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA".

Так, 20 листопада представники РОГО "Комітет виборців України", що є регіональним партнером фестивалю на Рівненщині, відвідали з показами Рівненський слідчий ізолятор і Дубенську виховну колонію. А 21 листопада фільм побачили ув'язнені Городищенської та Катеринівської виправних колоній.

Після кожного з показів засуджені дискутували з головою правління Рівненського КВУ Олексієм Горецьким та регіональним координатором із зв'язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В'ячеславом Свірцем про порушення прав людини, відображені у фільмі, і загалом висловлювали своє ставлення до доленосних подій у нашій державі, що відбулися впродовж останнього року.

Як виявилося, затримані та ув'язнені пенітенціарних установ досить добре поінформовані про ці події, регулярно стежать за ними і переживають за долю країни. А деякі в'язні Городищенської виправної колонії навіть висловили готовність захищати державу від агресора та воювати в зоні АТО. Якби їм лише дали таку можливість.

Ці покази відбулися за сприяння управління Державної пенітенціарної служби в Рівненській області, котрі також є партнерами фестивалю в нашому регіоні.

Нагадаємо, що загалом у період з 18 листопада по 10 грудня в рамках фестивалю на Рівненщині планується провести не менше 12 показів та обговорень фільмів у вищих навчальних закладах, коледжах, школах, бібліотеках, пенітенціарних установах області.

Крім того, щодня впродовж 1-4 грудня проводитимуться відкриті безкоштовні покази для всіх бажаючих у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Початок цих показів о 17:00.

Серед фільмів, котрі планується показувати на Рівненщині цього року, крім кінострічки "Євромайдан. Чорновий монтаж", будуть ще "Помаранчева зима", "Пуссі проти Путіна", "Путінські ігри", "Амосов – Сторіччя" та інші.

Про це повідомляє інформаційний відділ КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.