У Рівному презентують збірку віршів "Міліція карми"

Рівненський поет, лауреат премії видавництва “Смолоскип” Михайло Жаржайло презентуватиме у Рівному збірку віршів "Міліція карми". Зустріч організовує команда "Література.РВ" і запрошує всіх 2 грудня на 19:00 в обласну універсальну бібліотеку (пл. Короленка, 6) слухати, дивитись та відчувати.

Михайло Жаржайло – 26-річний поет, добре відомий в літературних колах Львова та Києва, ніколи не приховував того, що насправді є поетом рівненським. І от, нарешті, приїде до рідного міста, аби запрезентувати нову збірку. Організатори "Література.РВ" зазначають, що це будуть не звичайні "сухі" читання віршів, а атмосферна презентація з візуальним та музичним доповненням до поезії Михайла.

"Міліція карми" – збірка чуттєвих, оригінальний та інколи навіть іронічних віршів Михайла Жаржайла, що вийшла цього року у видавництві "Смолоскип" (серія "Лауреати "Смолоскипа”). Ще два роки тому це був рукопис, завдяки якому Михайло отримав 2-гу премію літературного конкурсу. У книзі зібрані найкращі вірші Михайла Жаржайла.

На презентації другого грудня глядачів чекає цілком поетична атмосфера, де поєднується текст, голос, музика та візуальні доповнення на медіа-проекторі.

Вхід на захід вільний, але організатори просять повідомити про свою присутність на "стіні" зустрічі у соціальних мережах, або ж, зателефонувавши за номером, зазначеним нижче.

Переконатися в унікальності медіа-презентації глядачів запрошують 2 грудня о 19:00 в Рівненську обласну універсальну бібліотеку (зал Світлиця, 4 поверх), яка знаходиться за адресою: пл. Короленка, 6, м. Рівне.

Додаткова інформація: (098) 454-93-09 – Анна Невірковець.

Організатори заходу: МГО "Література.РВ"
Зустріч "Вконтакте".

Довідка:

Михайло Жаржайло – поет, фрілансер, організатор літературних та літературно-музичних заходів у Києві та Львові (в тому числі на "Форумі Видавців"). Народився 1988 року у м. Рівне. Довгий час жив у Києві. Наразі – у Львові. У 2011 році став фіналістом фестивалю "Молода республіка поетів". У 2012 – лауреатом премії видавництва "Смолоскип". Цього року світ побачила його перша поетична збірка із назвою "Міліція карми". Книга вже була презентована у Києві, Львові, Івано-Франківську та ін.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.