Європроект допоможе рівненській молоді отримати якісну освіту

У Рівному відбулась презентація довготривалого проекту під назвою "Покращення системи підготовки кадрів для потреб Волинського субрегіону". Він підтриманий Представництвом ЄС та розроблений у партнерстві з Рівненською, Волинською обласними державними адміністраціями та громадською організацією "Волинський ресурсний центр".

Проект впроваджуватиметься упродовж наступних 30 місяців. Основну частину фінансування надає Євросоюз – 846 тисяч євро. Ще 220 тисяч євро – співфінансування з бюджетів обох областей.

Головна мета проекту – покращити систему роботи кадрів на території обох областей, у тому числі – вивести на якісно новий рівень первинну професійну підготовку, профорієнтаційну роботу з учнями, оснастити частину ПТНЗ сучасним обладнанням. За словами представників команди з організації проекту, до якої входять освітяни, науковці, фахівці центрів зайнятості, головне – сприяти самозайнятості молоді регіону.

– Діти часто марнують 5 років життя, щоб лише отримати диплом, який може і не знадобитись. Ми вважаємо, що потрібно давати дітям більш правдиву інформацію про те, що чекає їх на ринку праці, щоб вони знали куди піти після школи, – каже президент ГО "Волинський ресурсний центр" Василь Кашевський.

Проектом передбачено чимало заходів, які і допоможуть в майбутньому оцінити ринок праці. Серед них і створення інформаційної пошукової системи про ринок праці, і закупівля обладнання для 8-12 майстерень ПТНЗ, і видання порадників для учнів.

– Рівненщина стала учасником надважливого європейського проекту. Це не може нас не тішити. Ми сподіваємось, що усі кроки лише сприятимуть нашій молоді отримати якісну освіту європейського зразка, – додає начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Про це повідомляє прес-секретар управління освіти і науки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.