Рівняни біля головного храму міста згадали жертв голодомору

22 листопада у Рівному на території Свято-Покровського кафедрального собору відбувався мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Сотні людей, які зібралися біля головного храму міста, прийшли сюди з поминальними свічками. Як повідомили у прес-службі міської ради, на подвір'ї Свято-Покровського кафедрального собору з лампад було викладено символічний хрест, в якому на чорних скорботних килимках лежали пшеничні колоски та китиці калини – символ геноциду української нації через голодомор. Перед початком загальноукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" присутні спостерігали за літературно-музичною композицією про ті страшні роки, пам'ять про які дотепер зберігається в багатьох українських родинах.

– Наш святий обов'язок – зробити так, щоб про винуватців тих страшних подій, які нам добре відомі, знали наші діти і знали люди в усіх країнах світу. Запорукою того, що такого більше не повториться, може бути тільки незалежна, демократична, європейська Україна, – наголосив, виступаючи на траурному мітингу, міський голова Рівного Володимир Хомко.

Після урочистих промов і богослужіння присутні на скорботній акції запалили свічки та помолися за упокій душ жертв голодоморів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.