Майже мільйон отримала Рівненщина для переселенців

Для покриття витрат на проживання переселенцям, в тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг, Рівненщина отримала з держбюджету більше 800 тисяч гривень. Кошти вже почали надходити на особові рахунки переміщених осіб, котрі стали на облік в органах соцзахисту. Разом з тим, до кінця місяця надійде ще близько 300 тисяч гривень.

Фахівці департаменту соцзахисту населення ОДА нагадали, аби отримати гроші, переселенцям треба обов'язково зареєструватися за місцем проживання та одержати відповідну довідку. Якщо у місячний термін такі громадяни не зареєструються, вони не зможуть отримувати грошову допомогу.

Наразі на облік взято 978 сімей переселенців, а це – 1957 осіб. Щомісячна адресна допомога для непрацюючих осіб становить 884 гривні, для зайнятих – 442 гривні.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково:

Нині в Рівненській області зареєстровано 1287 родин, або ж 2581 переселенець. Зокрема, із Луганської та Донецької областей прибуло 2269, а з Криму – 312 осіб. Серед переселенців 918 – це діти, половина з яких – віком до шести років. Разом з тим, з Рівненщини вже відбуло 186 сімей (440 осіб).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.