Рівнян просять вчасно платити за вивіз сміття

Вчасно оплачувати послуги вивезення побутових відходів просить своїх споживачів ТзОВ «Санком-Рівне». Адже з кожним днем сума, яку заборгували підприємству рівняни зростає і це може негативно вплинути на його роботу.

За словами директора «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка, компанія неодноразово зверталася до споживачів з проханням погасити заборгованість за надані послуги.

- Варто розуміти, що накопичення боргу може негативно вплинути на роботу підприємства. Зараз питання заборгованості за послуги вивезення сміття постало доволі гостро і його потрібно вирішувати. Адже техніка інколи ламається та потребує ремонту, дорожчають автозапчастини, пальне. Також підвищується вартість комунальних послуг. Тому якщо ситуація з неплатниками за послуги вивезення побутових відходів не зміниться найближчим часом, важко передбачити її наслідки, - каже Святослав Євтушенко.

Окрім того, Святослав Євтушенко зазначив, що у листопаді рівняни отримали останній окремий рахунок за послуги вивезення сміття від ТзОВ «Санком-Рівне».

- Нарахування по ньому здійснені за листопад, тобто, за поточний місяць, у якому й надійшов рахунок. Тому ми звертаємося до споживачів із проханням поставитися з розумінням до такої ситуації і оплатити за послуги вивезення сміття «Санком-Рівне» у цьому місяці. Надалі ж рівняни отримуватимуть єдиний рахунок на сплату комунальних платежів, до якого долучилося підприємство «Санком-Рівне», - додав Святослав Євтушенко.

Про це повідомили у прес-службі "Санкому".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.