Червонюк офіційно розповів, чому виселив родину з квартири

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", минулого тижня ранок середи для деяких мешканців нашого міста розпочався з того, що вони не змогли потрапити у власне помешкання, оскільки замок до їх під'їзду був замінений. А сусіди розповіли, що бачили, як їхні речі виносили невідомі люди, яких охороняла міліція. Висиляв родину, начебто, власник рівненського "Льонокомбінату" Олег Червонюк.

Сьогодні на пошту сайту "ВСЕ" надійшов лист з офіційною позицією Олега Червонюка. Подаємо без правок і скорочень:

"Минулого тижня неабиякий резонанс викликало так зване «виселення родини Реутів» із приміщення пожежного депо Рівненського льонокомбінату. Навколо цього питання виникає чимало вигадок і відвертих маніпуляцій, а виклад інформації здебільшого спирається на емоції, а не на реальні факти. З огляду на це вважаємо за необхідне прояснити кілька основних моментів. Більшість викладених нижче обставин підтверджуються документально і їх з легкістю можна і навіть потрібно перевірити, якщо мета редакції – задоволення суспільної потреби в об’єктивній інформації, а не виконання інших завдань.

Ордери сім’ї Реутів видані на житлову площу в гуртожитку, однак адреса у них вказана пожежного депо. Простіше кажучи, колишні власники Льонокомбінату ввели в оману і органи реєстрації, і самих Реутів, шахрайським методом надавши їм «житлову площу», якої ніколи не існувало у природі. Опосередковано на це вказують також ті факти, що на дане приміщення відсутня будинкова книга, а так зване «житло» Реути свого часу не змогли приватизувати, оскільки житлом воно насправді ніколи не було. Судами також неодноразово встановлювався той факт, що реконструкція пожежного депо для проживання сім’єю Реутів проводилася самовільно без будь-яких дозволів.

Щодо «виселення неповнолітньої дитини». Зауважимо, що дитина прописана за адресою вул.Фабрична, 18 вже у 2010 році, через два роки потому, як вказане приміщення у складі цілісного майнового комплексу Льонокомбінату придбав Олег Червонюк. Старшим членам родини Реутів було добре про це відомо, однак дитина була зареєстрована без згоди власника будівлі у нежитловому приміщенні, автоматично за місцем реєстрації матері. При цьому зазначимо, що умови для проживання дитини у вказаному приміщенні були відсутні вже на той час, у так званій «квартирі» були відсутні водопостачання і водовідведення, нерідко зникало світло. Достеменно відомо, що насправді донька Ольги Гудюк (Реут) – Олександра, 2010 р.н. весь час проживає з батьками за іншою адресою, зокрема, у своїх дідуся та бабусі з боку батька Сергія Гудюка, на вулиці Соборній, 263 у м. Рівне.

І саме з вищевказаної причини під час опису та вивезення державними виконавцями майна Реутів із приміщення на Фабричній, 18 у переліку із майже 600 найменувань не було дитячих речей на дитину чотирирічного віку. Підтвердити це може також державний виконавець Інна Панчук, яка описувала майно. В цьому списку – коляска, одяг та іграшки для немовляти, а не для дитини такого віку. Простіше кажучи, на так звану «квартиру» очевидно просто звезли старі речі, якими вже не користувалися. А нарікання Реутів на те, що дитину начебто позбавили житла і речей – звичайна маніпуляція і введення в оману журналістів та громади.

Анатолій та Ніна Реути насправді постійно проживають у селі Макотерти Рівненського району. Попри те, що самі Реути цей факт заперечують, його підтверджують їхні сусіди в селі. Також, як зазначають мешканці будинків на вулиці Фабричній, які проживають неподалік пожежного депо Льонокомбінату, Реути старші приїздять на Фабричну, 18 лише час від часу, переважно зранку, щоб привезти їжу своєму синові Андрію Реуту, 1980 р.н., який продовжує проживати за вказаною адресою. При цьому Андрій Реут, який має кримінальне минуле, веде асоціальний спосіб життя, не має постійного місця роботи, зловживає алкоголем, постійно приводить у приміщення пожежного депо Льонокомбінату невідомих осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, часто влаштовує у вказаному приміщенні бешкети, що підтверджується неодноразовими зверненнями сусідів до міліції. https://www.youtube.com/watch?v=kUzpUIK6PJ0&feature=youtu.be

Також про це може свідчити факт неналежного утриманням вказаного приміщення, який можуть підтвердити в тому числі державні виконавці. Зокрема, вони були вражені жахливим брудом і антисанітарією у цій «квартирі».

На час придбання Олегом Червонюком цілісного майнового комплексу Рівненського льонокомбінату у приміщенні пожежного депо проживали і були зареєстровані 6 сімей. Виявивши цей факт, Олег Червонюк, не маючи жодних зобов’язань перед цими людьми, водночас добровільно запропонував їм фінансову компенсацію за звільнення приміщення пожежного депо – в середньому по 25 тисяч доларів. У свою чергу ВАТ «Рівнельон», у чиєму статутному фонді ще перебували гуртожитки Льонокомбінату, надав кожній із сімей також вільні кімнати, аналогічні за площею. Однак, такі умови не влаштували Реутів, які чомусь вирішили, що мають право отримати більше.

Штучному нагнітанню ситуації сприяє також політична складова. Окремі політичні сили, вже готуючись до імовірних місцевих виборів, працюють на дискредитацію потенційного конкурента в особі Олега Червонюка. І хоча прямого підтвердження цього факту, на жаль, немає, однак за наявною інформацією джерела, яке побажало залишитися невідомим, були скликані збори місцевого осередку і на них поставлене відповідне завдання, зокрема, депутатам Рівненської міської ради. http://byut.rv.ua/news/culture/deputat_v_d_batk_vshchini_zakhishcha_s_m_yu_r_vnyan_yaku_nezakonno_viselili_z_vlasno_kvartiri/

І головне: попри те, що існує рішення суду найвищої інстанції, відповідно до якого Реути не мають жодних прав на вказане приміщення і зобов’язані його звільнити, Олег Червонюк з власної доброї волі пропонує цій сім’ї 400 тисяч гривень компенсації за приміщення загальною площею 50 метрів квадратних, без комунікацій та умов для проживання. Однак, Реути відмовляються від цієї суми і натомість вимагають 3 мільйони 200 тисяч гривень компенсації. А в разі не отримання бажаного обіцяють Олегові Червонюку його «знищити, згноїти» тощо. При цьому батько та син Реути неодноразово приходили на Льонокомбінат і погрожували Олегові Червонюку фізичною розправою, про що також були звернення до міліції.

Якщо на думку представників ЗМІ та громадськості такі умови з боку Олега Червонюка для вирішення конфлікту не є достатніми і справедливими та існує інший законний шлях врегулювання ситуації - просимо надати такі пропозиції. Олег Червонюк наголошує, що готовий прислухатися до будь-якого варіанту вирішення цього безглуздого конфлікту.

З повагою,

Світлана Сирота,

помічник Олега Червонюка з питань зв’язків із громадськістю та ЗМІ

25.11.2014 р."

Ключові слова: 

Коментарі

Хоч жидок Червонюк і не являється прикладом для наслідування,і взірцем людських чеснот,але очевидно ,і Реути- ще ті хапуги.Дають адекватні гроші(за які можна купити малосімейку) за комірку в нежитловому приміщення-бери і дякуй.При тому,як вони вчинили з тіткою(спочатку дурка,а потім хоспіс),ці селяни також не заслуговують доброго слова.Хіба,вони лише маріонетки в руках вправних місцевих політиканів(на кону мерське тепле крісло з гарним коритом)

Мені 60 років. Маючи життевий досвід я не можу збагнути і зрозуміти вчинок П. Червонюка. Як можна люей, які понад 30 років жили в квартирі вигнати на вулицю, не зважаючи на малеьку дитину !!!! Люди !!!! Ви за якими законами живете !! Вашему вчинку немає оправданія. Схаменіться п. Червонюк і зрозумійти, що не тільки Вам належить все, що ви забажете. Поруч з вами живе скромна сім’я, який потрібен тільки дах над головою. І саме цей дах ви так відверто, нахабно і по злодійськи відбираете !!! Схаменіться !!!

Можу допомогти з тимчасовим житлом фото квартир тут http://orendar.com/ua/Rivne/Kvartyra/ власник.

Шановні журналісти порталу "Все", а Ви самі можете вивчити ситуацію і написати про це все. Ні для кого не є секретом, що Сироті вигадати якусь брехню дуже легко. Ось наприклад "Також про це може свідчити факт неналежного утриманням вказаного приміщення, який можуть підтвердити в тому числі державні виконавці. Зокрема, вони були вражені жахливим брудом і антисанітарією у цій «квартирі». " А тепер подивіться тут http://www.rivne1.tv/Info/?id=40613 Є бруд і антисанітарія? Є лише безлад спричинений Червонюковими посіпаками.

Зимою на вулицю даже квартирантів невиганяють а то людей з ордерами. а то сусідів вигнати. Не забудьмо обрати цього пана на виборах. точно будемо жити на вулиці.

Мені цікаво, чому прес-секретар, так ревниво ставиться до коментарів проти свого спонсора? Починає писати всяку ахінею не під власним ім'ям? Значить коментарі правдиві! Напишеш в коментах проти Хомка - Тарасик з ботами почне гавкати, напишеш на "набережний квартал" - хмельницькі ботяри з ХМ айпішником вякають) а Червонюка свої прес-секретарі захищають.
Одне не зрозуміло, чому ви, колишні журналісти не маєте ніякої людяності і моралі? Навіщо постійно брехати і правду називати міфічною "заздрістю"?
Те, що ти, людина без совісті і моралі розповідали знайомі мені давно. Але я не думав, що в такій аж мірі. Ну, твоя робота на Червонюка явно показала, яка ти людина насправді. Хоча "людиною" таку особь як ти тяжко назвати, як і твого босса.

Дуже добре знаю цю родину, порядні та освідченні люди, та весь цей жах в якому вони живуть вже більше шести років мені відомий. Зрозуміло,що пан Червонюк ,намагатиметься облити брудом сім"ю та виставити цю ситуацію в вигідні для себе позиції. Тут слід відкинути ємоції та дивитися на факти, людей ( в тому числі малолітню дитину) позбавили житла, вивезли меблі . Зрозуміло,що все це відбувалось незаконно. Хочеться вірити, мати надію, що компетентні органи нашої " Нової влади" розберуться в цій складній ситуації. Стосовно пана Червонюка, можу сказати одне, вся шкода заподіяна ним вернеться йому з торицею.

дик,тут і до бабки не ходи-пархатому нічого не світить:))треба бути ну дуууже тупим,щоб сунутись і в четвертий раз програти на виборах:))))знову, дєньхі на вєтер:))

Юра, витри піну з писка, бо на екран бризкає )) А ти по ночах із Реутом малим на пару баньки заливаєш, раз бачиш хто куди і до кого ходить? Кидай бухати, починай працювати і колись, можливо, ще й тобі так заздритимуть, як ти зараз Червонюку.

І знов Червонюк вліз в гавніще!

Сам проживає(!) у Рівному!!! в квартирі по сусідству з Реутами, а тепер пише, що це не житло? Тобто не він пише, а його прес секретарки.
Це називається просто - рейдерське захоплення. А чорними справами Червонюки, як видно займаються давно. мамця - епутатша обл ради Хмельниччини від регіонів. син - пяний вбивця за кермом. батько - то на виробництві його барани каліками працівників роблять, то сина відмазав від вязниці, то сімю вигнав з житла.
А хто ж по ночам в гості ходить з представників древньої професії в "пожежне депо" пане Олеже? До Андрія напевно так?))) чи до вас?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.