До Рівненської ОДА надійшло 140 ідей до стратегії розвитку області

Громадськість Рівненщини активно долучилася до підготовки Стратегії розвитку області на наступні три роки. Так, до Рівненської ОДА надійшло 140 ідей до плану її реалізації.

Найбільш активну участь у формуванні проектних ідей взяли Рівненська агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне», Сарненська та Володимирецька РДА, науковці Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, громадські організації «Центр дослідження і відродження Волині» та «Волинський ресурсний центр».

Ідеї проектів будуть детально проаналізовані робочою групою з розроблення Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії розвитку області.

Нагадаємо, облдержадміністрацією ведеться робота з підготовки проекту середньострокового плану реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року. До роботи активно долучилися представники галузевих обласних структур, громадськості та науковці.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.