У Рівному змагались юні шахісти

22-23 листопада в Рівному відбувся заключний 6 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року. Взяли участь в турнірі юні інтелектуальні спортсмени (2001 р.н. та молодші) зі Здолбунівського, Корецького, Костопільського районів та міста Рівне, всього 24 учасника.

1 та 2 місця вибороли вихованці підліткового клубу “Меридіан” м. Рівне – Білан Віктор та Сьомак Володимир, 3 місце посів учень Рівненської ЗОШ № 18 – Кальчук Віталій,

За підсумками змагань призери нагороджені цінними подарунками, а вісімка кращих отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1).

Дитячий Кубок, який складався з 6-х етапів, проводився вдруге. За основу організації змагань був використаний досвід проведення аналогічних турнірів серед дорослих. Учасникам зарахувалися 4 кращі очкові здобутки за результатами 6-х турнірів.

Здобувши дві перемоги (по 10 балів), одне 2 місце (8 балів) та одне 3 місце (6 балів), дитячий Кубок Рівненської області з шахів в 2014 року виборов Сьомак Володимир з 34 балами, який шахову майстерність здобував на шахових гуртках ЗОШ № 28 та підліткового клубу ”Меридіан”. 2 та 3 місця з 32 балами поділили Білан Віктор та Іванчук Сергій з Костополя.

Всього спромоглися здобути бали 20 юних спортсменів з поміж близько сотні юних учасників кубкових баталій. Обласна дитяча серія Гран-Прі з шахів 2014 року проводилися в 4-х містах: Рівному, Здолбунові, Костополі та Кузнецовську.  

Рівненська обласна федерація шахів організовує різноманітні шахові змагання, в тому числі дитячі, з метою підвищення рівня шахової майстерності учасників та пропаганди здорового способу життя. Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо навчальних та соціальних вигод занять шахами. Для розумової роботи шахи означають те саме, що спорт для фізичного вдосконалення.  В наступному році шахові кубкові баталії проводитимуться для дітей 2002 р.н. та молодших. Про це повідомляє Федерація шахів в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.