Бюджети Рівненщини поповнилися на 132,7 мільйонів від плати за землю

У 2014 році в Рівненській області до місцевих бюджетів надійшло 132,7 мільйонів гривень від плати за землю, а це майже на 8,5 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Значну частину надходжень становить орендна плата — 75,5 мільйонів гривень, що на 5,2 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період минулого року та земельний податок — 41,3 мільйони гривень, що також більше на 2 мільйони гривень ніж за аналогічний період минулого року. Крім того майже 14 мільйонів гривень надійшло до бюджетів місцевих рад від реалізації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а також майже 2 мільйонів гривень – у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Про це повідомляє Головне управління Держземагенства в Рівненській області.

– Для підвищення ефективності використання земельних ресурсів землевпорядники Рівненщини забезпечили укладання додаткових угод до договорів оренди земель державної та комунальної власності щодо визначення розміру орендної плати з урахуванням актуалізації нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, – зазначила начальник Головного управління Держземагентства у області Світлана Богатирчук-Кривко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.