Посол Франції в Україні підписав угоду по енергоефективності з Рівненською ОДА

Сьогодні підписано Угоду між Рівненською обласною державною адміністрацією та Посольством Франції в Україні про реалізацію проекту енергоефективності у обласній дитячій лікарні. Для цього на Рівненщину приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.

- Ця угода - тільки початок нашого співробітництва. Перший етап включає енергоаудит в Рівненській дитячій обласній лікарні. Впродовж цього часу підготуємо відповідні документи, розробимо заходи, визначимо слабкі місця. Основна ціль – це якісне дешеве тепло у медичному закладі, - розповів в.о. голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

- Ми зупинилися на обласній дитячій лікарні, бо дітям завжди має бути тепло. На Україні для впровадження цього проекту ми обрали чотири міста, серед яких і Рівне.  Завершимо підготовку документів і будемо вивчати питання забезпечення якісним обладнанням лікарню, - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.

Під час зустрічі з в.о. голови облдержадміністрації Юрієм Приварським представники французької делегації також обговорили перспективи розвитку українсько-французького двостороннього співробітництва на регіональному рівні, а саме можливі галузі для залучення майбутніх інвестицій. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.