Правий Сектор попросив рівненський суд не виселяти людей взимку

19 листопада, журналісти стали свідками як мешканці змушенні потрапляти в свою квартиру через вікно, тому що виконавча служба, поки власників не було вдома - виселила їх з будинку та змінила замки не тільки в дверях в квартиру, а навіть в дверях під'їзду. 

На жаль, це не єдиний такий випадок у нашому місті. Правий Сектор висловив свою підтримку таким людям і 26 листопада прийшов у виконавчу службу, щоб нагадати працівникам про правові та моральні норми поводження з громадянами України. Також активісти звертали увагу на урядове розпорядження, згідно із яким у зимовий час людей виселяти на вулицю - заборонено.

- Виконавча служба творить беззаконня! Не можна просто так брати і виганяти людей на вулицю. Ми хочемо вивести на вулицю їх, щоб вони постояли тут з нами годину, і відчули себе так як ті люди, яких вони повикидали з домівок з речами. Нехай вийдуть абсолютно всі працівники. Ми знаємо про всі випадки виселення. І про виселеня з гуртожитку по вул. Грушевського, і про сім'ю Реутів і про інші подібні випадки. Ми також хочемо дізнатись прізвища суддів, які дають таке рішення. Також, ми володіємо інформацією про те, що квартири з яких виселили людей, купують працівники міліції та виконавчої служби. І хочемо звернутись до міліції, яка присутня тут: ви зараз ховаєтесь за погонами, але завтра у вас їх не буде, а після завтра, ця ж сама виконавча служба прийде виселяти вас. Битись і воювати сьогодні не плануємо, відповідно просимо не влаштовувати провокацій зі сторони міліції.- заявив керівник "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль.


До стін будівлі прийшли люди, яких виселила виконавча служба.

- У мене забрали величезний будинок по вул.Горбачевського. Виконавці навмисне занизили в декілька раз ціну на нього. А мені тепер кредит до кінця життя віддавати. А коли я помру, то ще й моїй дитині прийдеться виплачувати його. Мій будинок викупив на аукціоні хлопчина, якому на вигляд років 25, а я ще офіційно приписана в тому будинку, - розповіла Ольга Василівна та показала паспорт з відповідною реєстрацією.

Також на акції були присутні представники різних громадських організацій.

- Якщо суди і влада, будуть неззаконно забирати у людей їхнє єдине майно, ми будемо їх захищати. Як в правовому полі, так і фізично. В нашій організації наразі близько 300 людей, ми захистили уже п'ятьох, - наголосив активіст громадської організації "Кредитний майдан" Олег.

Вислухавши всіх активістів, громадських діячів та постраждалих, громада рушила до кабінетів виконавчої служби. По дорозі депутат Рівнеради Ольга Покальчук пропонувала виносити працівників в перед ногами.

- Тільки не бийте! Акуратно беріть, і виносьте їх вперед ногами,- запрошувала вона.

Перед дверима кабінету начальника відділу стояли двоє чоловіків. На запитання чи вони працівники міліці, відповіли, що вони звичайні люди, які прийшли на прийом. Як тільки двері в кабінет відкрили і активісти почали заходити, ці "звичайні громадяни", ненав'язливо підштовхували активістів та голосно вигукували, щоб їх не штовхали. Натомість начальник відділу був вже готовий до візиту громади. Коли перші активісти почали заходити безпосередньо до кабінету, він відповів, що читав про цю акцію, і готовий вийти на вулицю, поспілкуватись.

​Та не всі працівники так швидко погодились на пропозицію подихати свіжим повітрям в оточені громади. Особливо довго відмовлялися виходити працівники канцелярії.

Особливою пихатістю виділився один із працівників. Він тримав двері до своєї комірки, зневажливим поглядом оглядаючи всіх присутніх. А коли все ж таки вийшов з своєї комірчини, почав на вухо щось говорити одному з активістів, який був значно старшим за нього. Що саме він нашіптував йому, розчути не вдалось, чітко чути було тільки перші слова "Не нада мені тут тикать...".

Коли всі вийшли на вулицю, начальник відділу не відмовлявся спілкуватись та намагався відповісти на питання оточуючих.

- За місяць ми виселили дві сім'ї. Але це просто так співпало, а не те, що ми так запрацювались. Зрозумійте, я зараз знаходжусь в такій ситуації, коли з одного боку корпуція, а з іншого - народ. Наша робота заключається в тому, щоб виконувати рішення суду. Я б хотів, щоб люди зрозуміли те, що якщо я навіть піду з посади, то на моє місце прийде нова людина, і буде робити теж саме що і я, - зазначив начальник відділу міської виконавчої служби Юрій Бабишкевич.

Після цього, громада на чолі з Романом Ковалем вирушила до суду. Вийшовши від голови суду, Роман розповів, що вони домовились про те, щоб у зимовий період суд не приймав рішень про виселення людей.

Коментарі

"Особливо довго відмовлялися виходити працівники канцелярії" - а уборщицу позвали на улицу? А то она тоже за ваши деньги работает и наживается...

Правий сектор себе веде як терористи з Лугансько-Донецької республіки - за законами воєнного часу. Це жах. Революція гідності пройшла даремно. Ми йдемо не у Європу а у середньовіччя, особливо з такими депутатками, як пані на відео. Хочете допомогти людям - створіть безоплатну правову допомогу і доводьте у суді права людей. Але хіба п'яний сектор хоче втрачати свої гроші.

Да вы что, какие вы белые и пушистые стали. А как творить беспредел (я не про выселения, а про другие случаи), а потом на все указания граждан на ваши ошибки закатывать глазки, и отвечать "Ну идите к начальнику, если он скажет мне что то сделать - то я сделаю" (читай "дай начальнику денег")" - вам было комфортно? И все упоминания про законы вас только смешили. Сидит такой себе гос. клерк, за мои деньги живёт, и ещё по хамски лыбится над просьбами соблюдать закон. Скажи что не бывает такого. Так что правильно вас люди предупредили. И эти, как вы изволили выразиться, организмы, каждый день делают для страны больше чем вы за всю свою бесполезную чиновничью жизнь. Вам недостаточно их интеллектуального уровня? Знаете ли, они к вам пришли не научные беседы вести, и задачи свои выполнили. Если вы таких звоночков не понимаете - дождётесь более внятного объяснения.

Пощастило бути учасником, цього "перфомансу", вже постфактум насміявся з безглуздості цієї ситуації. Дивує багато що: однобокість цієї статті, правова безграмотність протилежної сторони, агресивне неприкрите хамство та вибіркове використання фактів для маніпулювання громадською думкою.
Почну з головного - виконавчу службу звинуватили у беззаконні. Й у тому, що вона виселяє людей на вулицю у зимовий період. Вибачте, але не меліть нісенітницю(варто було б використати точніше слово, але куди меньш цензурне). Виконавча служба згідно закону виконує рішення судів і беззаконням було б їх невиконання. Чим до речі і відзначились боржники по даному провадженню. Так звичайно можна розповідати, що "жахливі" державні виконавці вдерлися до помешкання мирних громадян, і безпідставно викинула її на вулицю. Але насправді про зобов'язання виселитись з помешкання боржники давно знали. Не виконавши його добровільно, вони були повідомлені про ПРИМУСОВЕ вчинення даних виконавчих дій. Тому їхня неготовність до цього, є лише свідченням бажання отрмати ореол мученика та жертви режиму.
Здивувала "ідеологічна підготовка" до цього фарсу. Перше і головне: даний окремий випадок НІЯКИМ БОКОМ не підпадає під дію Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті". від 03 червня 2014 р., документу на який так впевнено посилались учасники сьогодняшнього шоу, і який, я більше ніж впевнений, жоден з них не те, що не прочитав, але й не запам'ятав повністю назву. І якби "шановні" учасники цього зібрання поцікавились то дізнались, що виконавча служба виконує даний закон. Читаючи гасла написані на плакатах, навіть не знаю чому дивуватись - награній наївності, чи економічному та юридичному нігілізму їх авторів. "Курс 5,05", а чтому не 1.8, як було у 1996, чи 3.65? Тому дійовим особам цієї "драми-феєрії" варто було б сісти і, як мінімум прочитати Закон про мораторій.
А ще, деяким особам варто взяти тлумачний словник, або "залізти" у Вікіпедію, і прочитати, що таке ЛЮСТРАЦІЯ. Саме та якою нас сьогодні ці індивідууми так активно лякали.
Рік тому в нашій країні відбулася Революція ГІДНОСТІ. Не БИДЛОСТІ, не ХАМСТВА, це не була революція, люмпенів, маргіналів... За цим "продуктом", будь-ласка на ту сторону фронту. Але "організми", що сьогодні вдерлися до кабінетів виконавчої служби були надзвичайно схожі на "лугандонів". Агресія, хамство, дикунскі витівки, специфічний лексикон - джентельменський набір цього "зоопарку".
Окремо про "чудову стилістику" статті:
"Та не всі працівники так швидко погодились на пропозицію подихати свіжим повітрям в оточені громади. Особливо довго відмовлялися виходити працівники канцелярії." БРАВО. Підтримуючи ваш іронічно-естетський тон, в той момент хотілося запропонувати неочікуваним гостям "відправитись у еротично-екзотичну подорож", "ніжний та ножний масаж задньої поверхні стегна", "мануальну терапію щелепно-лицевого відділу" та "непрямий масаж головного та кісткового мозку за допомогою підручних предметів інтер'єру". Але і я, і мої колеги в той момент, в своїх реакціях були обмежені гарним вихованнім та Кодексом поведінки держаного службовця. На відміну від пана на чудовій фотографії, в боксерському стилі "фейс-ту-фейс", у неповазі до якого звинуватили мого колегу. Він та його товариші обіцяли нам чи то "в*бати" чи то "при*бати"(точно не пям'ятаю, та й муа франсе вже не та), винести вперед ногами, викнинути з вікна. Але цей епізод шановний журналіст чомусь випустив з уваги, майбуть зануривсяу власні думки шукаючи синоніми та звороти, якими прикрасив цю статтю. До речі, ці погрози виглядали доволі кумедно, з вуст найголоснішого з цих панів, чий зріст навряд чи дозволив би йому винести чи викинути мої 186 см. і 100 кг. ваги, його імені я не розчув, але пропоную йому нове псевдо для партійної чи підпільної роботи - Моська, на авторську винагороду не претендую.
До речі ось цікаве посилання
http://www.youtube.com/watch?v=SRhT7gqBb2s.
Рекомендую подивитись усе. Але зверніть будь-ласка увагу на відрізок починаючи з 9 хв. 20 сек. Пані, чудовий і дуже голосній голос якої чути на записі, це Ольга Покальчук, депутат Рівнеради, про які згадують у цій статті. Звісно, людський язик, не має кісток, а враховуючи стать оратора, тим більше. але мене турбує таке питання? А чи не наговорила ця особа на ст. 350 Кримінального кодексу України?

Люди как зомби. Исполнители делают свою работу, есть на это закон, который должен соблюдаться. Не нравится решение суда, значит нужно обжаловать. В конце концов дайте мзды Червонюку хапуге, который сынка своего отмазал. Все забыли уже эту историю

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.