"Рівнегаз" планує модернізувати газові мережі

ПАТ "Рівнегаз" розробило інвестиційну програму на 2015 рік. Запланований обсяг фінансування інвестпрограми становить 35,93 мільйони гривень. Пріоритетом витрат інвестиційної програми ПАТ "Рівнегаз" є заходи для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання. Основними джерелами фінансування усіх передбачених програмою заходів є амортизаційні відрахування та прибуток підприємства.

Проект Інвестпрограми підприємства на наступний рік доступний на сайті товариства (rv.104.ua). З ним може ознайомитися кожен споживач та надати свої пропозиції та зауваження до 17 грудня 2014 року за вказаними координатами на веб-сайті.

Серед основних напрямків діяльності ПАТ "Рівнегаз" на наступний рік є забезпечення надійності та стабільності системи газопостачання області, роботи із реконструкції, ремонту та заміни фізично зношених газових мереж та споруд на них, придбання сучасних приладів діагностики і обстеження та впровадження систем протиаварійного захисту систем газопостачання.

Так, у планах газовиків провести капремонт ізоляції газопроводу високого тиску в смт Млинів від вул. І. Франка до вул. Кірова, заміна сталевого газопроводу високого тиску ІІ категорії на поліетиленовий з підводним переходом від ГРС Здолбунів до ГК№5, заміна газопроводу низького тиску по вул. Дровальова – вул. Зарічна у с. В. Житин Рівненського р-ну, проектування та встановлення телеметрії на ГРП Березнівського району, встановлення газових лічильників на суму 3,47 млн грн, капремонт 25 газорозподільчих пунктів та ін.

На сьогодні фінансовий стан підприємства значно погіршився у зв'язку зі зменшенням споживання газу абонентами ПАТ "Рівнегаз". Так, цьогоріч компанія недоотримала близько 23,1 мільйонів гривень доходів закладених в тариф на транспортування. Відповідно, зменшились й обсяги фінансування інвестпрограми. Так у 2013 році вони становили 46,473 млн грн, а у 2014 – 35,34 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба "Рівнегазу".

– Незважаючи на труднощі, пов'язані з украй нестабільним економічним становищем у державі, ПАТ "Рівнегаз" продовжує вкладати значні інвестиції у модернізацію газомереж. Адже від їх реалізації залежить безаварійність та безперебійність газопостачання, – наголошує заступник голови правління – головний інженер ПАТ "Рівнегаз" Олександр Ганжа.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.