З Рівненщини передають транспорт у зону АТО

На засіданні постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності депутати погодили розпорядження голови обласної ради про передачу автомобіля "Нива" з балансу КЗ "Тучинський геріатричний пансіонат" на баланс наших військовиків.

– Хоч наш БТО "Горинь" входить до складу сил АТО, наразі нашим хлопцям не вистачає автомобілів. І це погіршує боєздатність підрозділу. З цього приводу до мене неодноразово зверталися військові. Потроху, в силу можливостей, ми допомагаємо з автотранспортом. Ось "Ниву" передали, а на замін члени комісії віддали в "Тучинський геріатричний пансіонат" позашляховик "Нісан", який перебував на балансі КП "Автобаза". На черзі в АТО стоїть ще й УАЗ, так звана "таблетка". Зараз вирішується питання передачі його на баланс військовим, – розповів Михайло Кириллов.

Крім того, на засіданні депутатської комісії було погоджено передачу автомобілів УАЗ та Тойота з балансу КЗ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" у власність територіальних громад Костопільського та Дубенського районів для використання медичними закладами цих районів.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.