Комісія Рівнеради шукатиме шляхи вирішення конфлікту між родиною Реутів і Червонюком

Сім'я Реутів просить депутатів Рівнеради допомоги, адже вважає, що директор "Льонокомбінату" Олег Червонюк їх незаконно виселив з квартири.

– Нас ніхто не попередив, і просто винесли всі речі з квартири. Тому я прошу депутатів допомогти нам відреагувати. Адже зараз нам нікуди діватися, – каже жінка.

На це представник "Льонокомбінату" Світлана Сирота зазначила, що сім'я Реутів там не проживає.

– Там частіше проживає їх син, точніше під під'їздом, адже перебуває у такому стані, що не може дійти до квартири. Щодо того, що Реутам немає, де проживати. У вас є будинок в селі Пересопниця, який сім'я Реутів забрала у своєї родички. Щодо речей, то ми готові повернути всі вилучені з квартири речі, але жодного офіційного звернення з цього приводу не було. Окрім того, це неправда, що немає у що сім'ї одягнути дитину. Адже дитина проживає у квартирі на вулиці Соборній і ходить у дитячий садочок на Вербовій. Тому я від імені Олега Червонюка підтримую створення депутатської комісії, яка хай з'ясує всі обставини по цьому. Також Червонюк пропонує цим людям 400 тисяч гривень, а вони вимагають у нього в рази більше, – каже Світлана Сирота.

У підсумку, мер Рівного Володимир Хомко запропонував створити відповідну комісію, яка вирішить це питання.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.