У Рівному презентують "Фіалки тюремних мурів"

27 листопада о 14 год. у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книги Зої Дідич "Фіалки тюремних мурів".

Це повість про кохання. Події відбуваються в 50-х роках минулого століття… на Свердловщині…

"Їх відділяли одне від одного зони – чоловіча, жіноча… та крізь відстані та іржу допитів він (невільник) відчував і любив у ній чистоту і незламність, вірність принципам честі, непідвладність табірним правилам, які знівечили не одну долю…", а ще велику любов до України… Листи з неволі в іншу неволю проходять через усю книгу.

Ці сповнені ліризму листи допомагали вистояти, пережити нелюдські випробування, які випали на долю двох молодих закоханих і залишаться в пам'яті тепер уже не одного покоління завдяки виходу в світ цієї книги.

Автор книги – Зоя Володимирівна Дідич – родом із Костополя. Навчалася в Чернівецькому університеті на факультеті романо-германської філології, працювала в школах Костополя, в медичному училищі, в Костопільській райдержадміністрації, в Костопільській спецшколі-інтернаті.

9 років очолювала районну організацію Народного Руху України, більше 5-ти років – міський осередок Союзу Українок. Авторка збірки віршів "Я вам сказати мушу" (2000 р.), чотирьох монографій з мовознавства та літературознавства.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

На презентації буде присутня родина героїні книги – Валентини Ковальчук.

Книжку підготовлено до друку громадським видавництвом "Азалія" Рівненської письменницької організації. Видано за сприяння Костопільської районної Ради та райдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.