У Рівному майстер-спорту розповість, як досягнути своєї цілі

2 грудня об 11:00 у приміщенні Комунального закладу "Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека" Рівненської обласної ради (III поверх, відділ мистецтв) до Міжнародного дня інваліда в рамках проекту "Невипадкові зустрічі" відбудеться семінар-тренінг на тему: "Розширення власних можливостей: від мрій – до цілей".

Семінар-тренінг проведе Наталія Колесова – майстер спорту України зі спортивних танців на візках, чемпіонка України, голова РОГО “Громадська Ліга Інвалідів Рівненщини”. Вчитель початкових класів, репетитор з англійської мови, менеджер підприємницької діяльності, приватний підприємець, лайф-коучер (тренер з особистісного росту). Жінка розробила кілька десятків авторських семінарів: "Від мрій до цілей", "Успішне працевлаштування людей з особливими потребами в сучасних умовах", "Особливості мотивації осіб з особливими потребами до відкриття власної справи” та ін.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Адже люди з особливими потребами є в кожній країні, в кожному місті чи селищі. Вони співіснують зі здоровими людьми, часто залишаючись для останніх загадкою, нерозкритою книгою, гортати котру немає ані часу, ані бажання. Між тим, серед людей з інвалідністю цікавих та яскравих постатей не менше, ніж серед здорових людей. А у відсотковому співвідношенні, можливо, що й більше: творчість, вчителювання і навіть державна служба – багато де інваліди спроможні реалізувати свій потенціал.

Тренінг має на меті деталізувати уявлення власної активної позиції, розвинути практичні вміння долання перешкод у повсякденному житті осіб з особливими потребами, поінформувати здорових членів громади про фізичні та соціальні (приховані та явні) бар'єри у житті людей з інвалідністю та шляхи їх подолання, отримати новий досвід з розширення власних можливостей, підвищити самооцінку та впевненість, розвинути вміння ефективного міжособистісного спілкування, розвинути вміння, які необхідні для досягнення успіху в житті, та розробити ефективний план дій досягнення успіху.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.