Три райони Рівненщини – лідери обласного рейтингу за економічними показниками

Три райони Рівненщини досягли найкращих показників у жовтні. Корецький, Березнівський та Демидівський райони стали лідерами обласного соціально-економічного рейтингу.

Про це повідомив в. о. голови ОДА Юрій Приварський під час засідання колегії облдержадміністрації.

Так, у на Кореччині та Демидівщині наполовину збільшився продаж місцевої продукції. Також ці райони наростили обсяги виробництва сільгосппродукції. На Березнівщині майже вдвічі зросли надходження до бюджету Пенсійного фонду та на понад 30 відсотків зменшилася заборгованість по страхових внесках.

– Варто також відмітити і Рівненський район, котрому вдалося покращити показники відразу по чотирьом показникам, – зазначив Юрій Приварський. – Загалом на Рівненщині перевиконаний план доходів до місцевих бюджетів на 14,5 мільйонів гривень. Зростання власних доходів забезпечено у 17 регіонах Рівненщини.

Разом з тим, в. о. голови ОДА доручив районам активізувати роботу з підприємцями-боржниками, аби покращити ситуацію із заборгованістю із заробітної плати.

Довідково:

Райдержадміністрації щомісяця оцінюють за 15-ма показниками, зокрема фінансово-економічною ситуацією в районі, роботою керівників РДА, залученням інвестицій, а також оперативністю вжиття заходів для поліпшення ситуації та вирішення актуальних питань.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.