В обігу з'явилася пам'ятна монета "75 років Рівненській області"

Нацбанк України ввів в обіг пам'ятну монету "75 років Рівненській області". Вона виготовлена з біометалу номіналом 5 гривень масою і важить більше 9 грамів. Монету реалізовуватимуть у відділеннях Нацбанку та у банках дистриб'юторах за ціною 25 гривень. Загальний тираж – 20 тисяч.

– На Рівненщині була створена спеціальна комісія, котра працювала над оформленням монети. До складу комісії увійшли дизайнери, краєзнавці, художники та історики області. Наші пропозиції були враховані Національним Банком, – розповів заступник голови РОДА Олександр Савчук.

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, по колу – написи: Національний Банк України (угорі), п'ять гривень (унизу), праворуч – логотип Монетного двору Нацбанку; у центрі – композицію: Свято-Георгіївський чоловічий монастир на Козацьких могилах, під яким рік карбування монети – 2014, фрагмент Дубенського замка (праворуч), стилізоване зображення Острозької біблії на тлі рослинної композиції та символ мирного атома.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

На реверсі монети зображено герб області, по колу розміщено написи: Рівненська область (угорі), заснована у 1939 році (унизу).

Ключові слова: 

Коментарі

Інші пам'ятні монети України:
http://dema.com.ua/Countries_Krause/Ukraine.html

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.