У Рівному "Правий сектор" проведе святковий вишкіл

В суботу, 29 листопада, о 10:00 в Рівному відбудеться святковий вишкіл, присвячений першій річниці створення патріотичного руху, який переріс в політичну організацію "Правий Сектор".

Активісти пройдуть навчання з військової тактики, техніки штурму приміщень, встановлення та зняття розтяжок. На вишколі діятиме польова кухня.

Також активісти "Правого Сектору" влаштують міні-концерт патріотичної пісні. Збір відбудеться о 10:00 біля зоопарку в місті Рівному.

Довідка:

Громадський рух "Правий Сектор" виник ще наприкінці листопада 2013 року. Об'єднав активістів українських націоналістичних організацій. "Правий Сектор" – радикальне крило Майдану. Ініціатором створення руху була організація "Тризуб" ім. Степана Бандери, до "Правого Сектору" увійшли УНА-УНСО, "Патріот України", Карпатська січ, Білий Молот, Чорний комітет, Комітет визволення політв'язнів, представники "ультрас" та "футбольних хуліганів", окремі громадяни, які не мають відношення до вищевказаних об'єднань, однак сповідують аналогічні погляди. У ньому згуртовані люди, які сповідують ідеологію українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери.

Він зазначав наступне про ставлення українських націоналістів до представників інших націй: "До тих не українців, котрі розуміють прагнення українців вибороти свою національну державу, прихильно до цього ставляться і допомагають у боротьбі – прихильне; до тих, котрі займають нейтральну позицію, але не перешкоджають нашій боротьбі – нейтральне; лише до тих, хто заперечує право українців бути державною нацією і протидіє нам – вороже".

Про це повідомляє прес-служба "Правого Сектору" Рівненщини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.