У Рівному на "ВечірК" говоритимуть про освіту та хабарництво

29 листопада Молодіжна платформа "Яскраво" проведе другий захід проекту "ВечірК" й запрошує всіх рівнян провести час разом – з користю та позитивом.

Місцем проведення "ВечірК" ми обрали Рівненський інститут Київського університету права НАН України, адже тема, яку ми вирішили зачепити, є досить актуальною в наш час, і стосується вона в першу чергу студентів:

"Почати заробляти гроші ще у ВУЗі, чи чекати диплому?"

– Хочемо поговорити про важливість наших дипломів, чи є правильною закономірність "навчання – диплом – омріяна робота"? – говорить керівник проекту "ВечірК", активіст молодіжної платформи "Яскраво" Мирослава Адах. – Саме тому ми вирішили провести захід у вузі та донести до студентів розуміння їхньої відповідальності за майбутнє.

До участі в дискусії ми запросили:

Тетяну Поліщук-Герасимчук, викладача НУВГП, Галину Івченко, старшого викладача музично-педагогічного факультету РДГУ, а також головного редактора інформаційно-аналітичного порталу "Четверта влада" Володимира Торбіча, який розповість, як правильно боротися із хабарництвом.

Окрім того, буде й розважальна частина, що включатиме в себе різноманітні майстер-класи, виступи різних гуртів та молодих виконавців, інтелектуалки, квести, презентації свіжих можливостей для молоді, тематичні фото-приколи, аукціон handmade-подарунків, ігри на знайомство, а головне – тепле спілкування за чашкою чаю зі смачним домашнім печивом.

Довідка:

"ВечірК" – молодіжний соціально-культурний проект, спрямований на підвищення громадської позиції серед молоді, мотивування до активної діяльності та організацію цікавого культурного відпочинку. "ВечірК" ініціює обговорення цікавих та актуальних тем, що стосуються різних сфер нашого життя. Гості "ВечірК" – журналісти, громадські діячі, бізнесмени та митці як місцевого, так і всеукраїнського рівня. Ви гарантовано отримаєте цінну інформацію від професіоналів у своїй галузі. Проект акцентує увагу на здоровому та цікавому дозвіллі. Акустичні виступи, перфоманси, презентації та майстер-класи стали неодмінними атрибутами "ВечірК".

Організатор "ВечірК" – Молодіжна платформа "ЯСКРАВО".

Початок о 17:00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.