На Рівненщині впроваджують проект ОБСЄ з протидії торгівлі людьми

Виявляти, ідентифікувати та надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми упродовж 5 років планують на Рівненщині. Ці та інші заходи реалізують в рамках українсько-канадського проекту у 13 областях України.

– Проект спрямований на осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Рівненській області. Їх потрібно повернути до нормального життя: сприяти їхньому працевлаштуванню, навчанню, відновленню психічного та психологічного здоров'я, – зазначив Національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Кириленко.

Проект реалізовуватиметься у трьох напрямках – навчання представників держструктур, інформаційні кампанії та створення команди тренерів.

– Працівники державних установ повинні налагодити дієвий механізм, аби якісно надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Особливо потрібно звернути увагу на внутрішньо переміщених осіб, надавати їм необхідний соціальний супровід, – підкреслив заступник голови ОДА Тарас Пустовіт.

Основним виконавчим партнером проекту в Рівненській області є Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка".

– Організація має багаторічний досвід роботи із такими особами, які постраждали від торгівлі людьми. Ми будемо працювати зі всіма державними установами на всіх рівнях, які дотичні до надання допомоги таким постраждалим, – додала керівник Центру підтримки громадських ініціатив "Чайка" Лариса Гунько.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.