Рівненський письменник розкаже про народження зірок

11 грудня організація “Література.РВ” та Макс Кідрук запрошують всіх послухати про зірки. О 19:00 у ляльковому театрі Рівного відбудеться друга лекція проекту  “Quantum”. Цього разу темою зустрічі буде “Народження і загибель зірок”.

Нагадаємо, що перша лекція, яка пройшла 18 листопада, мала неабиякий успіх. У залі театру зібралося майже 200 слухачів, серед яких можна було побачити як учнів шкіл та ліцеїв, так і старших людей, викладачів університетів.

У четвер 11 грудня Макс Кідрук готує другу із восьми лекцій, яка обіцяє бути ще більш цікавою та захопливою.  Варто зазначити, що кожна зустріч супроводжується мультимедійним наповненням. Тому найцікавіше можна не лише почути, але й побачити. І це справді вражає.

Детальніше про тему другої лекції “Quantum” розповідає сам лектор Макс Кідрук:

- Йтиметься про те, що таке зорі, з чого вони складаються, чому світять, як народжуються і як помирають. Коли виникло наше Сонце, коли воно загине, що залишиться від Сонця і що станеться з нами (або з тими, хто населятиме планету після нас) після того, як світило згасне.

Окрім того, Макс обіцяє розповісти про найбільші зірки у Всесвіті:

- Зорі в 1000 разів більші за наше Сонце, розкажу про наднові, в чиїх горнилах виникли всі елементи, необхідні для зародження життя, про квазари і пульсари - рештки надмасивних зір.

Організатори - МГО «Література.РВ», передбачають успіх лекції, адже ще при першій зустрічі чимало слухачів висловили своє захоплення цікавими фактами й залишили хороші відгуки, обіцяючи прийти на наступні заходи. Також проектом зацікавилось дуже багато людей з інших міст України. Тому Макс Кідрук зазначає, що незабаром“Quantum” “поїде” і за межі Рівного. Про це повідомлятиметься згодом.

А для тих, хто, все ж, хоче одним із перших послухати про зірки й приїде спеціально для цього до Рівного, буде надаватися додаткова інформація для комфортності перебування у місті: рекомендації щодо оптимального добового проживання, руху транспорту, закладів харчування, цікаві місця для відвідування впродовж дня і так далі. Інформацію можна буде знайти на сторінці проекту.

Переконатися в тому, що науково-популярний проект Макса Кідрука надзвичайно цікавий та пізнавальний можна буде у четвер 11 грудня о 19:00 у театрі ляльок (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 5). Про це повідомляє прес-служба "Література РВ."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.