Рішення Рівнеоблради про погашення кредиторської заборгованості можуть скасувати через суд

У понеділок 1 грудня о 14.30 відбудеться засідання Рівненського адміністративного суду по справі про скасування рішення обласної ради " Про погашення кредиторської заборгованості... ". Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" депутат облради Олексій Кособуцький.

Зокрема, у повідомленні зазначається наступне:

"В понеділок 1.12 .2014 о 14.30 відбудеться засідання Рівненського адміністративного суду по справі про скасування рішення обласної ради " Про погашення кредиторської заборгованості... ". 

Іншими словами - по справі про спробу вкрасти 14 млн. Прокуратура спочатку подала свій позов , але на минулому тижні -без пояснення причин- відкликала його вже з відкритої судової справи. 
Думаю в понеділок буде спроба справу "замуляти". Подав додатково позов від себе."

 

Ключові слова: 

Коментарі

Гамно ти Кособуцький, а не депутат ... приїдь до нас в село і поговори з людьми, поясни чому наші дітки сидять вдома, а не в садочку Але ж ти серливий не приїдеш, бо добре знаєш, що пролюструємо А так як смітників в нас нема - то буде тобі купа гною Поки ти сволото їздиш на своїй моднячій тачці і по...буєш колишню наркоманку наша дітвора страждає За це будеш відповідати і просто ногою не відбудешся!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.