У Рівному продовжують збір підписів за запуск сміттєпереробного заводу

Акція збору підписів за відновлення роботи заводу з переробки побутових відходів під петицією до керівництва країни триває у Рівному. Наразі звернення підтримали більше 35 тисяч рівнян, повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Окрім того, свої звернення до керівництва країни щодо запуску сміттєпереробного заводу прийняли Рівненська міська рада, а також Березнівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради.

Підтримали петицію і низка громадських організацій міста. Зокрема, ГО «Молодь діє», КВУ, «Час дій», «Рівненський громадський контроль», Фундація Регіональних Ініціатив, Рівненська організація ветеранів, Асоціація будівельників Рівного, «Центр Правюс» та деякі рівненські підприємці.

За словами директора ТзОВ “Санком-Рівне” Святослава Євтушенка, зараз відновлення роботи рівненського заводу з переробки побутових відходів – це вихід із ситуації, яка склалася.

- Адже нині в Україні режим економії газу, а завод може виробляти альтернативне паливо, яке фактично є його замінником. Не розумію, чому в такій ситуації наші можновладці нічого не роблять для того, щоб законодавство, яке б дозволило працювати сміттєпереробним підприємствам, було прийняте. Тим часом наше звернення з вимогою відновити роботу сміттєпереробного заводу підтримали низка місцевих рад Рівненщини, громадських організацій і вже більше 35 тисяч рівнян, - каже Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, 7 липня ТзОВ “Санком-Рівне” розпочало збір підписів під петицією до керівництва країни за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. Пропрацювавши лише півроку, 1 грудня 2013 року він припинив свою роботу через відсутність законодавства, яке б регламентувало його діяльність. А в умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, питання відновлення його роботи є надзвичайно актуальним.

Підписати петицію можна в наметі "Санком-Рівне", що працює з 10 до 13 годині з понеділка по п'ятницю на майдані Незалежності, або завітавши в офіс компанії за адресою: вул. Шевченка,45 (1 поверх).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.