Гощанські школярі прийшли на екскурсію в УМВС

Правоохоронці Рівненщини, продовжуючи хорошу традицію ознайомлення дітей та молоді області з історією, досвідом і досягненнями міліції краю, знову провели підліткам екскурсію в УМВС України в Рівненській області.

У музеї історії міліції Рівненщини учні десятого та одинадцятого класів Гощанської районної державної гімназії ознайомилися з основними аспектами становлення і розвитку правоохоронної системи області. Учні зацікавлено слухали розповідь директора музею Олександра Бойка та роздивлялися усі експонати.

Про особливості проведення різноманітних експертиз дітям розповів заступник начальника Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Олег Гайдук.

- Під час екскурсії мені найбільше сподобалось, те що ми мали можливість наочно побачити зброю, як знімаються відбитки пальців, роздивитися цікаві експонати в музеї, - поділилася враженнями учениця 10-го класу Мар’яна Король. – Залюбки відвідала б управління знову, щоб більше дізнатися про роботу міліції «зсередини».

Її однокласник Андрій Сульжук додав, що за час становлення незалежної України міліція зробила великий крок у своєму розвитку та модернізації.

- Подібні заходи відіграють значну роль у профілактичній роботі з підлітками, формують об’єктивне сприйняття дітьми роботи правоохоронців, виховують патріотичний дух молоді, - підсумував заступник начальника Гощанського райвідділу міліції Петро Самчук, який супроводжував учнів до УМВС України в Рівненській області.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.