Депутат Рівненської облради: У понеділок суд спробує "замуляти" 14 мільйонів

У понеділок першого грудня відбудеться засідання Рівненського адміністративного суду по справі про оплати державного богу деяким будівельним компаніям Рівненщини за рахунок обласного бюджету. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав депутат Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький.

"До уваги журналістів ! 
В понеділок 1.12 .2014 о 14.30 відбудеться засідання Рівненського адміністративного суду по справі про скасування рішення обласної ради "Про погашення кредиторської заборгованості... ". 
Іншими словами - по справі про спробу вкрасти 14 млн. 
Прокуратура спочатку подала свій позов , але на минулому тижні - без пояснення причин - відкликала його вже з відкритої судової справи. 
Думаю в понеділок буде спроба справу "замуляти". 
Подав додатково позов від себе"
. - написав Олексій Кособуцький

Нагадаємо, що мова йде про борги, які виникли за часів попереднього режиму і попереднього керівництва обласної ради. Тоді існував регіональний фонд куди надходили державні кошти. За рахунок цих коштів та за рішенням тодішнього голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа ремонтувались та будувались об’єкти соціальної сфери. Будівельним фірмам, які проводили роботи частину грошей не надійшло з державного бюджету. На одній з сесій облради депутати вирішили погасити борги держави за рахунок коштів обласного бюджету.

Детально про це дивіться тут:

Коментарі

Піарились усі кому не лінь було. Але ж гроші цей патлатий заблокував. Діти в чому винні? В тому що зробили садочок а дорослі дяді не можуть гроші поділити?

Зробили красиву картинку для ЗМІ, але садочок як не працював так і не працює....бо Кособуцький мав плани на ці кошти - для своїх фірм - а тепер намагається все переграти..так що як не крути, але даний позов має на меті лише одне - вирвати собі бабла...питання доцільності витрачання коштів тут навіть не стояло...Льошик, відстань...

У Курозванах відкрили Капітошку
http://www.rp.rv.ua/2014/10/21/u-kurozvanax-vidkrili-kapitoshku/

А тут хто піариться ?

Багатостраждальний дитячий садок на Гощанщині відкрили
http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=55514

У тому то й річ, що садочок в експлуатацію не зданий (якщо це про садочок у селі Курозвани), тому що підряднику заборгували гроші (більше мільйона) без яких він не може доукомплектувати садочок необхідним обладнанням. Без кухні садочок ніхто в експлуатацію не прийме, це потрібно розуміти.
Біда у тому, що йде час і поки пан Кособуцький піариться а суд вирішує законно чи ні облрада виділила гроші, ці гроші знецінюються і ситуація заходить в тупик.
А взагалі ситуація коли будівництво (чи реконструкція) фінансується з двох бюджетів цілком нормальна річ і називається співфінансуванням. Якщо сьогодні держава не може виділити ці кошти а в обласному бюджеті вони є - чому їх не виділити?
Садочок справді дуже гарний, але він повинен працювати, бо ще зиму простоїть і його потрібно буде ремонтувати по-новому.

При чому тут діти. Садочок зданий в експлуатацію. І діти зобов'язані до нього ходити. А те що дітьми шантажують обласну владу - це почерк вимагателів. Кособуцький проти кражі грошей злодіями. Їдьте в Київ шуміти , а не злочинців виправдовуєте , спекулюючи дітьми своїми. Бога побійтеся.

Вже раз писав такий коментар, але редакція фактично продублювала статтю тому і я продублююсь:
Гамно ти Кособуцький, а не депутат ... приїдь до нас в село і поговори з людьми, поясни чому наші дітки сидять вдома, а не в садочку Але ж ти серливий не приїдеш, бо добре знаєш, що пролюструємо А так як смітників в нас нема - то буде тобі купа гною Поки ти сволото їздиш на своїй моднячій тачці наша дітвора страждає За це будеш відповідати і просто ногою не відбудешся!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.