Найбільше грошей "закатали" у дороги рівненського полісся

Найбільше фінансування на ремонт і будівництво доріг за часів президентства Януковича і керівництва областю Василя Берташа отримали Дубровицький, Володимирецький та Рокитнівський райони. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав депутат Рівненської облради Руслан Сивий.

"Роздобув цифри щодо фінансування капітальних видатків по районах у 2010-2014 роках. Направлено (крім доріг) млн.грн.: Дубровицький - 40, Володимирецький - 38, Рокитнівський - 80. «Аутсайдери»: Радивилівський - 0.8, Млинівський - 1.1, Острозький - 1.9, Дубенський - 2.1. Передаю вітання всім головам бюджетних та будівельних комісій у вказані роки. Коментарі на найближчій бюджетній комісії (хоча і так все зрозуміло).

Березне - 19, м.Дубно - 2.1, Рівненський - 20, м.Остріг - 0. Міста Рівне та Кузнецовськ не вказую, там своя специфіка". – написав Руслан Сивий.

Депутат облради також наголосив що: "…відповідальність несуть всі депутати. Хоча і громадськість також".

Коментарі

Послухайте шановні депутати. Спочатку розберіться що це за гроші. Дуже шкода , що пан Кособуцький-Гебельс замість того щоб щось пояснити колезі знову бреше.
Отже
Майже всі дані видатки здійснювались за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку при Мінекономіки. В свій час дорогу туди топтав пан Сулковський і витягував гроші на свій округ
Великі кошти на Володимирець пояснюються великою сумою коштів по зоні спостереження АЕС в середньому района плюс обласна частка 10 млн. рік
Скажу більше правдолюб Кособуцький тягнув на себе всі гроші по Костопільському районі. АУ КРИВОШЕЄВ !

Ви їздили по Володимирецькому району? Там як німці в 41 розбомбили дороги, то так вони і є. В. Телковичі наприклад. Краще поцікавтесь куди ту дорогу постелили.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.