На Рівненщині щоб зекономити витратять мільйони

Комунальні заклади районного та обласного рівнів отримують кошти для переобладнання систем обігріву під альтернативні види палива. Відмова від російського газу стала можливою завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Рівненщини у сумі 11,6 млн.грн. На ці ж цілі з місцевих бюджетів в області виділено 4,9 млн.грн.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила розподіл цих коштів між районами області та обласними комунальними закладами. Гроші будуть використані на реконструкцію систем опалення та переобладнання котелень шкіл, дитячих садочків, соціальних закладів Рівненщини.

- Найбільшу фінансову підтримку отримали територіальні громади Березнівського (1,9 млн.грн.), Сарненського (1,58  млн.грн.), Демидівського (1,32 млн.грн.) районів. До кінця року мають переобладнати котельні шкіл в селах Яринівка, Кам‘янка, Поляни Березнівського району, селах Люхча, Степань Сарненського району, а також у селах Вербень, Княгинин і Боремель Демидівського району. Також відремонтують котельні та встановлять твердопаливні котли в наших комунальних закладах: «Острозький психоневрологічний інтернат», Рокитнівське медучилище та Рівненський обласний центр психічного здоров‘я, - розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.