Дивна харківська фірма "кинула" на гроші рівненську міліцію

Суд зобов'язав ТОВ "Алькасар-ЛТД" підключити до роботи стаціонарні системи відеоспостереження за транспортними засобами у Рівному.

Про це свідчить рішення Господарського суду Харківської області від 3 листопада, пишуть НАШІ ГРОШІ.

У липні 2012 року Рівненський міський відділ Управління МВС за 398 тис. грн купив у ТОВ "Алькасар-ЛТД" стаціонарні системи відеоспостереження, які фірма мала встановити до кінця року.

За договором фірма повинна була за власний рахунок виконати повний комплекс монтажно-налагоджувальних робіт, зокрема розробити схему розташування відеокамер і забезпечити передачу відеосигналу з камер до оброблювального центру.

Фірма у встановлений строк поставила радіо- і телевізійно-передавальну апаратуру, однак не підключила її. Представники МВС неодноразово просили ТОВ "Алькасар-ЛТД" надіслати своїх спеціалістів для підключення систем відеоспостереження. Фірма спочатку надсилала відписки, а з квітня 2013 року взагалі перестала відповідати. Після цього міліціонери звернулися до суду.

Варто зауважити, що з вересня минулого року фірма відсутня за місцем реєстрації. Представника фірми не було і на судовому засіданні.

З 2013 року директором і засновником харківського ТОВ "Алькасар-ЛТД" є Ніна Костенко. До того засновниками фірми були Костянтин Пустовойт і Родіон Пустовойт.

Протягом 2011-2012 рр. ТОВ "Алькасар-ЛТД" виграло державні тендери на суму 9,89 млн грн. При цьому фірма взялася за різні роботи – поставка систем відеоспостереження, будівництво артезіанської свердловини і ремонт під'їздів.

Ключові слова: 

Коментарі

Дюг - пиздюг!!!

Эй, начальник ОВБ УМВД ! Не спи!!!

А акти виконаних робіт були підписані. Ой напевно були тому, що всі хотіли грошенят. А це вже злочин, несмішно.

Кстати забавная сумма, походу сказали "типа своим" что бюджет 400 килогривен, нужно вписаться :-). Вот и вышло 398. Блин, как это всё на поверхности, хоть бы прятались.

Красавцы, чё ))). Пацаны посчитали курсовую разницу, поняли что невыгодно, и слились. А наше гениальное государство продолжает считать контракты в гривне, стабильность которой обеспечить не в состоянии. Вот и получается - либо закладывать курсовые риски в цену, либо "отгружать" по фиктивным документам - получать деньги и отгружать реально, либо не лезть в гос. тендеры. Судя по смешной сумме (а 398 килогривен это смешная сумма для такого проекта, уж поверьте), ребята просто неграмотно считали, и пришлось сворачиваться.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.