У Дубенському ЦНАПі люди отримали півтори тисячі адмінпослуг

Більше 60 видів послуг надають у Дубенському Центрі надання адмінпослуг. У ЦНАПі люди можуть отримати довідки та дозволи з будівництва, приватизації житла, землі, розміщення зовнішньої реклами, установки індивідуального опалювання тощо.

Складовою ЦНАПу є дозвільний центр, котрий, завдяки співпраці з 10 дозвільними органами, реєструє заяви на видачу 26 видів документів. У ЦНАПі також діє громадська приймальня, де відвідувачі можуть отримати безкоштовну правову допомогу юристів.

 «Мешканцям Дубно не доводиться ходити в різні інстанції і простоювати в чергах, оскільки у ЦНАПі працює десятеро досвідчених фахівців», - розповіла керівник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вікторія Хорупанська. За її словами, з початку року через ЦНАП надано 1428 послуг.

За словами Вікторії Хорупанської, з 1 жовтня в ЦНАПі почали приймати документи для отримання послуг з оформлення та видачі паспортів громадянина України, а також з  вклеювання фотокартки при досягненні 25 і 45-річного віку. Тут можна обміняти паспорт у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я або по батькові. Нині вже надано 30 таких послуг, повідомила Вікторія Хорупанська.

Довідково: На Рівненщині створені і діють 20 ЦНАПів – в усіх районах та 4 в містах обласного значення. З початку року Центри надали надали майже 10 тисяч адмінпослуг.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.