Рівняни зможуть оплачувати "комуналку" за допомогою єдиного рахунку

Об'єднати усі комунальні платежі за допомогою єдиного рахунку хочуть у Рівному. Наразі за допомогою такого рахунку споживачі можуть оплатити послуги двох компаній - «Санком-Рівне» та «Рівнеоблводоканал». Про це повідомили у прес-службі "Санком-Рівне".

Та, як повідомив один із ініціаторів запровадження єдиного рахунку на комунальні платежі, директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко, долучитися до єдиного рахунку закликають усі підприємства, які надають у місті комунальні послуги.

- Перший, так би мовити, пробний такий рахунок, рівняни отримали в листопаді. Ми побачили, що ще потрібно у ньому допрацювати, врахувати і виправити. Вже у грудні споживачі отримають дещо оновлений і вдосконалений рахунок. Ми сподіваємося, що найближчим часом долучаться до нього й інші підприємства, адже єдиний рахунок має низку переваг. Окрім того, що це зручно для споживачів, такий рахунок дозволить підприємствам оптимізувати свої витрати. Нині ж кожна комунальна компанія у місті змушена утримувати штати абонентських відділів, які займаються обробкою інформації, друком та рознесенням рахунків. Тобто, кожне підприємство виконує самостійно одну й ту ж роботу, яку економічно доцільніше робити разом. Відтак, наше нововведення, з поміж інших переваг, ще сприятиме стриманню зростання тарифів. Тому закликаємо усі компанії, які надають житлово-комунальні послуги в Рівному, підтримати єдиний рахунок і долучатися до нього, - зазначив Святослав Євтушенко. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.