У Рівному вимагають ліквідувати "Нацбанк"

Пікет рівненської філії Національного банку України сьогодні відбувся в обласному центрі. Десятки рівнян прийшли до будівлі банку з вимогою стабілізувати курс гривні відносно долару.

А громадська активістка Лілія Москальова взагалі озвучила вимогу ліквідувати Нацбанк і створити йому альтернативу - державний банк.

До пікетуючих вийшов заступник начальника управління Нацбанку Віталій Брик, якому передали  звернення з вимогами протестуючих. Як повідомив Віталій Брик, начальник Управління перебуває у відрядженні. На запитання мітингуючих які функції виконує Національний банк, Віталій Брик відповів:

- Основна функція, звичайно ви знаєте - це підтримання стабільності національної одиниці. Попрошу не перекручувати тому що оце шоу мені не подобається. Підтримання стабільності національної одиниці гривні, розцінюється через підтримання стабільності маштабу цін. Тобто індекс споживчої інфляції. Зростання цін повинно бути контрольовано. Мені зараз намагаються надзвичайно емоційно розказати , що підтримання стабільності національної одиниці - це підтримання валютного курсу. Давайте розведемо ці поняття. Основну функцію я пояснив, тепер я можу читати ваше звернення, - сказав Віталій Брик.

Тривалий час продовжувався діалог між активістами та представником банку, активісти переконували, що ціни занадто високі в магазинах і так більше тривати не може. Також люди кричали "Ганьба!".

У своєму зверненні активісти зазначають:

" Ми глибоко стурбовані ситуацією, яка склалась на валютному ринку. Зміцнення національної валюти використання її на розвиток національної економіки, а не на підтримку олігархічних груп та сумнівних проектів призводить до зубожіння народу та занепаду держави. Боргові зобовязання держави за міжнародними кредитами розпродає золотовалютних запасів країни, невміле керівництво Національним банком України призводить до економічного хаосу

Вимагаємо: 

1. Надати інформацію з приводу об'єкту рефінансування НБУ приватних банків 2008-2014 років та суму повернення наданих коштів по кожному конкретному комерційному банку

2. Звільнити з посади та притягнути до відповідальності голову НБУ Гонтареву В.С."

3. Притягнути до відповідальності екс-голову НБУ, а нині народного депутата ВРУ за списком БПП Кубіва С. за некваліфіковані дії на посаді голови НБУ що призвели до значного знецінення національної валюти і статків народу України.

4. Провести перерахунок залишків валютних кредитів фізичних осіб- позичальників у гривню по курсу на момент видачі валютних кредитів. 

5. Оскільки Верховна Рада України - це не місце уникнення покарання за скоєні злочини, вимагаємо зняття депутатської недоторканості з народних депутатів."

Заступник начальника взяв звернення та обіцяв, що й ого обов'язково переглянуть і проаналізують.

Ключові слова: 

Коментарі

Все правильно, уже дістало -чи потрібно ще раз нагадувати нашому президентові і владі кому вони повинні служити і більше згідно европейської конвенсії №11 Загальна декларація прав людини Прийнята і проголошена резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року Стаття 4
Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані; рабство і работоргівля забороняються в усіх їх видах. КОНВЕНЦІЯ про захист прав людини і основоположних свобод
(Зі змінами та доповненнями, внесеними Протоколом № 11 від 11 травня 1994 року,
Протоколом № 14 від 13 травня 2004 року) нас Українців уже давнопоробили Хамки ,Януковичи,і надалі деребаннять землю підприємства .Недавновно узнав новину як Хамко та більшість депутатів міської ради передали теплокомуненерго у приватні руки сбу з віділу "к" диву дивуєшся як деребаннять ці сволоти землю.

ШТО???

А я пропоную ліквідувати Москальову! Достала всіх. де гроші - там і вона! люстраторка...

Шоу цирку Шапіто.Схоже в Рівному вже почалася виборча компанія! У зверненні навіть не вказана адреса заявників, тобто кому писати відповідь - так їх це цікавить, тільки на камери працюють!!! ГАНЬБА !

Лащук на пару Москальовою вже не знають як піаритись ! Краще піднялись би на повітряній кулі,та розказали всю правду про свої стосунки та жадабу до " влади " та грошей !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.