У Рівному рік тому зупинився сміттєпереробний завод

Рівно рік тому, 1 грудня, через неузгодженість законодавства припинив свою роботу перший в Україні сміттєпереробний завод, який знаходиться поблизу Рівного, повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Як розповів директор ТзОВ “Санком-Рівне” Святослав Євтушенко, за цей час ми написали низку звернень до керівництва країни з проханням прийняти необхідне для відновлення роботи заводу законодавство.

- Свої звернення до влади щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу надіслали і низка місцевих рад Рівненшини. Зокрема, Рівненська міська рада, а також Березнівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради. Також петицію до керівництва країни на підтримку запуску сміттєпереробного заводу підписали більше 35 тисяч рівнян. Та поки що це не дало бажаного результату. Тим часом, ситуацію, що склалася, можна вирішити двома шляхами: скасувати Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг». Це прибере норму, визначену цим законом, про монопольний статус об’єктів з переробки відходів та обов’язковість отримання ліцензії. Або ж для відновлення роботи рівненського сміттєпереробного заводу потрібно внести зміни у Закон України «Про ліцензування окремих видів господарської діяльності» передбачивши, що переробка відходів є ліцензованим видом діяльності. Надіюся, що найближчим часом законодаство, необхідне для роботи заводу, буде прийнято і він знову запрацює. Адже це справді важливий об’єкт не лише для Рівного, області, але й України, - зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, рівненський сміттєпереробний завод відкрили влітку 2013 року. Зміни до законодавства, які вступили в дію у жовтні 2012 року, поставили під загрозу його роботу. Так, 1 грудня 2013 року завод зупинився, а перипетії щодо відновлення його роботи тривають і досі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.