У Корецькій лікарні необхідно замінити дах за сто тисяч

Сто тисяч гривень потребує КЗ «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Рівненської обласної ради на заміну даху в одному зі своїх відділень. Уже є проектно-кошторисна документація, однак через відсутність коштів розпочати ремонт у закладі не можуть. Головний лікар Корецької обласної лікарні відновного лікування Анатолій Миронець зазначає, що попри популярність серед пацієнтів, заклад самотужки не може відремонтувати дах у одному з відділень. Відтак, користуючись нагодою, звернувся з проханням виділити необхідні кошти на ремонт.

– Наразі маємо маловтішну ситуацію, коли фінансів, які виділяємо з обласного бюджету на утримання закладу, вистачає лише на зарплату медперсоналу, оплату комунальних послуг та енергоносії. Відтак, якщо виникають проблемні питання, керівникам доводиться просити грошей, а нам їх шукати, – розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

До КЗ «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Рівненської обласної ради приїжджають недужі не лише з різних куточків України, але й Західної Європи. І це не дивно. Природна азотно-радонова вода робить дива, кажуть пацієнти. Вона помічна у разі захворювань кісток, м’язів і сухожиль, травм периферійної нервової системи, серцево-судинної дистонії після перенесення інфекцій та інтоксикації, при гіпертонічній хворобі – всього у 25 позиціях. Прийшовши на милицях, після курсу лікування, люди стають на ноги. А ще у гіпертоніків нормалізується тиск та поліпшується загальне самопочуття.

У 1960 році вчені Одеського науково-дослідного інституту курортології та фізіотерапії підтвердили наявність у корецьких водах радону, азоту та інших мінеральних речовин. Радон – нейтральний газ, що утворюється при розкладі радію, розчиняється у воді, проникаючи в кров, потрапляючи в різні ділянки організму, позитивно впливає на них. За даними досліджень Українського НДІ медичної реабілітації та курортології, ця вода є мінералізованою, тому добре сприймається хворими. Радонові ванни покращують обмінні процеси в серцевому м’язі, кісткових тканинах, уповільнюють кровообіг, діють болезаспокійливо, розсмоктують запальні процеси, прискорюють захисні сили організму. Сукупність механічного (пухирі газу), термічного (різниця температури води й газу) та хімічного (дія азоту) факторів і спричинює бажаний лікувальний ефект, що підсилюється медикаментозним фактором.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.