Серед міліціонерів Рівненщини обрали кращого

Нещодавно проходив щорічний конкурс з визначення кращого за професією серед молодих фахівців, які у 2014 році закінчили вищі навчальні заклади МВС України і призначені на посади в органи та підрозділи внутрішніх справ області. Беззаперечну першість серед новачків виборов представник НДЕКЦ при УМВС лейтенант міліції Юрій Ільчук, який набрав у особистому заліку 100 балів.

Під час цього конкурсу 67 учасників проходили теоретичні тестування з усіх видів службової підготовки, демонстрували своє вміння у виконанні практичної вправи зі стрільби з бойової зброї, прийомів самозахисту та здавали нормативи з фізичної підготовки.

За підрахунками суддівської колегії на чолі з виконуючим обов’язки начальника УКЗ УМВС підполковником міліції Андрієм Сілковим призові місця розподілили таким чином: четверте місце виборов оперуповноважений сектору карного розшуку Гощанського РВ лейтенант міліції Дмитро Шевчук; на третю сходинку п’єдесталу піднялась лейтенант міліції Катерина Хомич, слідчий з Дубровицького райвідділу міліції; друге місце здобув представник Млинівського підрозділу — слідчий, лейтенант міліції Дмитро Бігунець; беззаперечним переможцем напружених змагань став лейтенант міліції Юрій Ільчук, експерт-криміналіст із Рівненського райвідділу міліції.

— Ще коли я був учнем, мені сподобалась робота експертної служби, — розповідає переможець конкурсу Юрій Ільчук. — У цьому році закінчив Київську національну академію внутрішніх справ і в липні вже приступив до роботи. Звичайно, не обходиться без труднощів, оскільки мені ще не вистачає практичного досвіду, але працюю над цим і мені допомагають мої колеги.

Усі переможці конкурсу будуть нагороджені у клубі УМВС на урочистих заходах, присвячених Дню міліції.

Колегія Управління вітає усіх без винятку учасників конкурсу, які не лише вдало вирішують учбові питання, влучно стріляють та вправно борються, а й чесно та самовіддано виконують свій службовий обов’язок. Тож побажаємо нашим молодим співробітникам міцного здоров’я та яскравих перемог як у подальшій службі, так і в особистому житті.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.