У Рівному презентували збірку поезії "Тобі емоції справжні"

Нещодавно світ поезії поповнився ще однією поетичною збіркою Вікторії Самчук «Тобі емоції справжні». Особливим є те, що друга збірка відомої незрячої поетеси видана у 3-х форматах: плоскодрукованому, аудіокниги у форматі мр3 та першої в Україні художньої аудіокнижки, створеної в форматі DAISY її чоловіком Петром Поліщуком.

У видання відомої рівненської поетеси, ввійшли вибрані поезії за період з 2007 по 2014 роки. Збірка поділена на п'ять тематичних розділів: «Іронії життя», «Моя філософія», «Кольори кохання», «Спробуй повернутися в дитинство», «Есеї». Художнє оформлення книги професійно та якісно здійснив її батько Ростислав. Митець також є автором малюнків до першої поетичної збірки Вікторії «Каркаде».

Оскільки видання здійснене за кошти міського бюджету, привітати рівненську поетесу та заслухати її вірші прийшов міський голова Рівного Володимир Євгенович Хомко, довівши тим самим, що поважає і розуміє незбагненну мистецьку цінність поетичного слова, яка обережно торкається найпотаємніших струн у наших серцях, викликаючи мелодії радості, смутку, любові, надії.

Під час презентації авторка декламувала свої вірші, звучало багато віршів поетеси, які читали вихованці літературного гуртка «Поетарх» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, а також друзі Вікторії.

Із виданням нової збірки авторку вітали місцеві автори, знайомі та прихильники її творчості, а Олександр Майструк – відомий фотохудожник, приніс із собою слова привітання від поета Андрія Пермякова, який на жаль не зміг особисто відвідати захід. Також прозвучали і музичні вітання від рівненської співачки Наталії Дячук, а Олександр Кондратенко та Олесь Самчук виконали пісні на слова Вікторії. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.