Відключення електроенергії на Рівненщині не будуть тривалими

ПАТ «Рівнеобленерго» повідомляє мешканців області про можливе застосування графіків аварійних відключень. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

«На жаль, ситуація в енергетиці змушує прийняти надзвичайні міри економії електроенергії. Тому в разі виникнення її дефіциту будуть застосовуватися відключення згідно з графіками. Рівненська ОДА та ПАТ «Рівнеобленерго» узгодили, що вони не будуть тривалими», - зазначив заступник голови РОДА Тарас Пустовіт.

Нагадаємо, як зазначив помічник голови правління ПАТ «Рівнеобленерго» Андрій Пермяков, графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. «Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України», - додав Андрій Пермяков.

У зв’язку з цим, ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.