Рівненські митці представили свої роботи на всеукраїнській виставці

12 найкращих митців Рівненської області представили свої роботи на виставці «Україна – країна майстрів. Український сувенір – 2014», що відбулася у столиці.

За словами заступника начальника управління культури і туризму ОДА Ярослави Гаврилової, експозиція Рівненщини була побудована на основі народного мистецтва, що й вирізняло її з-поміж інших. Зокрема, у Києві майстри представили цікавий розпис писанок, унікальні гончарні вироби та з кераміки. Сучасним доповненням експозиції стали прикраси з бісеру, а також художній розпис по дереву. Разом з тим, родзинкою від Рівненщини стала художня вишивка. 

Учасники заходу відзначені дипломами Головного управління справами Президента України. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково: «Україна – країна майстрів. Український сувенір – 2014» – виставковий захід, де свої досягнення одночасно презентують усі регіони України. Основна мета виставки – збереження культурного надбання України та популяризація унікальних традицій та культури нашої держави, розширення ринків збуту сувенірної продукції.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.