Голова Костопільського "УДАРу" вийшов з партії

Голова Костопільської міської організації партії "УДАР" Микола Желєзний написав заяву про вихід з партії та склав з себе повноваження голови Костопільського міського осередку.

Його заяву у Фейсбук оприлюднив також вже екс-керівник Березнівської районної організації "УДАР" Андрій Андрощук.

"Я,  Железний Микола Миколайович,  сьогодні, 2 грудня  написав заяву про вихід з партії «УДАР» та склав з себе повноваження голови Костопільського  міського  осередку.

Так як  рішення про вихід з лав  партії я прийняв не першим  серед  членів  Рівненської обласної організації , хочу   випередити  недоброзичливців  які  будуть порівнювати нас з тими «хто перший  втікає з тонучого корабля» .  Повинен  всіх запевнити  -  корабель вже потонув.   Потонув саме тоді, коли нинішній голова обласної організації  Анатолій Сидорук  розпочав  дискредитацію  людей які  створили та вклали  багато сил в розвиток саме цієї організації  – Віталія Чугуннікова та Олексія Муляренка.  Підкилимні  ігри  та подвійні стандарти для мене  ніколи не були в переліку  тих  вчинків  які достойні поваги.  Саме  тому,  вважаю  за необхідне також  зазначити і  про  «діяльність»   голови  Костопільської  районної організації  партії  -  Валерія Лавровського,  який  тісною співпрацею з місцевими регіоналами  та все тим  же  Анатолієм Сидоруком  зрадив  ідеали майдану  та повністю дискредитував  «УДАР» в очах місцевої громадськості.

Всі ті  хто  пішов  та ще піде,  намагалися  зробити все можливе  щоб зберегти  обласну організацію,  але коли принципи та підходи   порушують   норми  моралі та гідності то тут, як кажуть  в народі, нам не по шляху.

У травні 2012 року я став членом партії «УДАР»  та очолив Костопільську міську організацію. Витрачено багато часу, сил та ресурсів,  але якогось  особливого жалю не відчуваю так як за час партійної роботи зустрів  людей з якими приємно та надійно йти пліч-о-пліч,  отримав вагомий досвід саме в такій роботі.  Впевнений,  що  міцна  команда  створена  Віталієм Чугунніковим та Олексієм Муляренком  ще нераз  дасть про себе  чути  захищаючи інтереси рідного краю.

Мабуть, варто сказати і про здобутки  як голови  партійного осередку. Безумовно, це – насамперед, люди які  були і залишаються поруч  та показали  себе  щирими синами України.  Також  хочу  відзвітуватися перед  Костопільчанами і про  боротьбу  з продажем  нарковмісної речовини «насвай» :-Q  неповнолітнім,  яку ми  анонсували  більше ніж півроку назад.  Наразі у м. Костопіль «насвай»  не продают ,  вихідці з середньої  Азії, котрі  й  були розповсюджувачами, покинули  наше місто, за що хочу подякувати всім небайдужим хто допомагав у цій непростій справі.

У будь-якому випадку громадську діяльність я не припиняю  і  завжди готовий допомогти  землякам в усіх добрих починаннях", - йдеться у заяві.

Ключові слова: 

Коментарі

Жувати і мичати коаще ніж смоктати у Муляренка і давати в жопу чугуну, саньок гомосексуалізм це хвороба, лічись !!!

:))прочитай уважно коментар,ввімкни мізки,якщо вони присутні:))якщо їх не має,то люди кажуть,що іноді краще жувати,чим мичати:))

да я такий))) я не сперечаюсь, гроші люблю, волонтреською роботою, не займаюсь, бізнес в мене не чесний, ДО ВЛАДИ НЕ ХОЧУ!!!

Не криви душею, бо ти теж ладен на все, аби розбагатіти. Бачив я багато лже волонтерів які никають гроші. Щось мені підказує, що ти один з них. Бо думки в тебе тільки про гроші.

дурню, чугун ладен душу продати щоб заробити копійку, а про друзів я взагалі, мовчу...
муляренко вірить чугуну, що жидівська чуйка не підведе його, оце маніпуляція, чугуну вигідний муляренко , як очередна дойна корова, тож не буде Чугун вкладати гроші своі....

Фіговенький той лейтенант,який готовий будь-якою ціною генералом стати!!!

Гостю під ніком P 46.211.137.22. Ви тут видали цікаву гіпотезу, - "Муляренко має гроші і ним легко маніпулювати", не находите, що тупо сказано, бо людиною яка має гроші важко маніпулювати. А про те, що якийсь єврей мріяв попасти у ВР - так це його красить. "Поганий той лейтенант який не мріє стати генералом".

Гостю під ніком IP 91.124.47.53 Ви тут пишете, що хтось ригівським гімном обмазався. Це Ви про Лавровського чи про кого? Бо Желєзний з регіоналами ніколи не терся, точно знаю!

:))а, в народі кажуть,що яблуко від яблуні...і далі по тексту:))чи,гени пальцем не вицарапаєш...а ті,хто ригівським гімном замазався,вже на покоління відмитись важко буде:))нєєє?а до Нового року,ще майже місяць...фальшстарт:))

Правда!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.